arkadaşlar dep web 6. seviyeye nasıl girebilirim yardımcı olun

Sponsorlu Bağlantılar

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar dep web 6. seviyeye nasıl girebilirim yardımcı olun
slm arkadaşlar ben dep web te 4. seviyeye kadar geldim tor browser aracılığıyla onion sitelere girdim ama 6. seviyeye tor browserden giremiyorum 6. seviyeye nasıl girebilirim ?

Enes

Enes

Üye
:)

H0lligan

Üye
slm arkadaşlar ben dep web te 4. seviyeye kadar geldim tor browser aracılığıyla onion sitelere girdim ama 6. seviyeye tor browserden giremiyorum 6. seviyeye nasıl girebilirim ?
yanlisin var deep olacak arastirmalarinda deep yerine dep yazdiysan bulamamis olabilirsin deep olarak yazarak dene birde bunda kaç seviye var ya bi bilgin varmi

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
bazıları diyomuş 5 bazıları 9 kadar olduğunu söylüyo 6 içlerinde en tehlikelisi ve kardeşim ondan değil zaten ben deep diye arıyordum burda aceleden öyle yazdım 6. seviye linklerini buldum ama tor browser den giremedim onu soruyorum 6. seviye linklere hangi tarayıcıdan girebilirim ?

H0lligan

Üye
bazıları diyomuş 5 bazıları 9 kadar olduğunu söylüyo 6 içlerinde en tehlikelisi ve kardeşim ondan değil zaten ben deep diye arıyordum burda aceleden öyle yazdım 6. seviye linklerini buldum ama tor browser den giremedim onu soruyorum 6. seviye linklere hangi tarayıcıdan girebilirim ?
tarayici olarak yine aynisini kullanda ben denemedim saadece aklima geldi ayri bir vpn calistir sonra deep web icin olani calistirip denesene bi olurmu acaba :)

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
tarayici olarak yine aynisini kullanda ben denemedim saadece aklima geldi ayri bir vpn calistir sonra deep web icin olani calistirip denesene bi olurmu acaba :)
kardeş ayrı bi vpn nasıl çalıştıracam ?

H0lligan

Üye
net de tonla vpn var indir birini calistir sonra tor unkini ac inşallah olur :) 2vpn calistirmayi denemedimde hic :D

Son düzenleme:
leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
anladım vpn programıyla yani tmm saol denerim

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
tmm peki sen hiç girdin mi deep web e :ehe

leptis