Arkadaşlar çok acil yardım


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gabico

gabico

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bellek kartına girmeye çalışıyorum ama giremiyorum nasıl oldu anlatayım işte bluetooth üzerinden samsung e-250 me bişeyler yükleme ye çalıştım işte o dediğiniz ayarları yaptım sonra eski haline getirdim böyle oldu lütfen yardım edin :agla
 
Nazy

Nazy

Üye
kartınızı biçimlendirmeyi deneyin
tabi biçimlendirdiğinizde içerisindeki eski verilerinhepsi silinecektir
 
gabico

gabico

Üye
    Konu Sahibi
peki nasıl biçimlendiricem onu bilmiyorum
 
Nazy

Nazy

Üye
Biçimlendirme yada Formatlama adı altında,
hafıza kartı seçeneklerini incelersen bulabilirsin
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt