Arkadaşlar cihazınız modife edildi güncellemeler alınamıyor ne demek?

Sponsorlu Bağlantılar

erhan14321

erhan14321

Üye
    Konu Sahibi

Krofessional

yazılım atmıssın

aleranol

aleranol

Üye
Telefon rootlu. Kacak aldiysan mutlaka rootludir.

erhan14321

erhan14321

Üye
    Konu Sahibi
Hayır arkadaşlar aveadan tahahütlu aldım.root ne demek iyimi kötümü ?

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
cihazin kendi prolarindan silmme yaptinsa ondanda olur

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
valla bendede aynisi oldu teldeki prolari sildim ise yaramayanlari cihazdan guncelleme kontrol et dedigimde modifiye uyarisi aldim tekrardan romu odin le yukledim duzeldi ;)

Krofessional

root atmadan program silmekle olmaz bu işler kurcalamışsınız

monteboy

monteboy

Üye
aynı şey bende de var, root yok herhangi bir yazılım atmadım orjinal samsungun telefondan güncellediğim sürümü var bianda kendisi oldu. odin kullanmayı da bilmiyorum yeni yazılım gelince yükleyememekten korkuyorum

timax

Üye
valla bendede aynisi oldu teldeki prolari sildim ise yaramayanlari cihazdan guncelleme kontrol et dedigimde modifiye uyarisi aldim tekrardan romu odin le yukledim duzeldi ;)

Hangi rom'u yükleyince orginal haline döndü dostum ben bulamadım.

erhan14321

erhan14321

Üye
    Konu Sahibi
ben cihazı fabrika ayarlarına dönderdim düzeldi arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ilginizden dolayı...

emrecanzincir

emrecanzincir

Üye
arkadaşım peki nasıl kendi ayarlarına geri nasıl çevirebilirim.orjinal haline lütfen yardım edin.
arkadaşım önce telefonunun modelini yaz googleye örn: galaxy nexus stock rom diye oradan bulursun romu. ardından tekrar googleye : galaxy nexus stock roma dönme (ÖRNEK) yaz adamların verdiği yönergeleri takip et halledersin. sorun olursa pm at yardımcı olurum

Üst Alt