arkadaşlar çaresizim yardım edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
reflex

reflex

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çaresizim yardım edin.
bizim okulda bir kız vardı. daha önce dikkatimi çekmemişti. Arkadaş sana şunu ayarlayayim mı dedi bende olur dedim o günden sonra o kız ilgimi çekmeye başladı ondan hoşlanıyorum evet . Arkadaşa ısrarla ayarla dedim . O gitti konuştu : ben başka birini seviyorum demiş ama ben onu seviyorum. Beni sevmesi, hoşlanması için sizce ne yapmalıyım?

messevim

messevim

Üye
kendin ol yeter.

___kaptan___

___kaptan___

Üye

+1 :oke: aynen katılıyorum, ne kadar süslenirsen süslen olmaz ne yaparsan yap yine olmaz adın ahmet mi mehmet mi adın gibi ol, kendin ol fazla üsteleme, başkasını sevdiğine şahitsen boşuna yanma o ateşte başkasını seveni severek olmaz yapamazsın benden sana tavsiye :oke:

messevim

messevim

Üye
+1 :oke: aynen katılıyorum, ne kadar süslenirsen süslen olmaz ne yaparsan yap yine olmaz adın ahmet mi mehmet mi adın gibi ol, kendin ol fazla üsteleme, başkasını sevdiğine şahitsen boşuna yanma o ateşte başkasını seveni severek olmaz yapamazsın benden sana tavsiye :oke:

değil mi ? ağzından kuş tutsan fayda etmez.. sen sen ol... bak göreceksin Allahın izni ile herşey gönlünce olacak inşallah

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Başkasıda onu seviyorsa girme sakın aralarına ama platonikse o kişiye karşı kurtar onu bu dertten senin olsun.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
değil mi ? ağzından kuş tutsan fayda etmez.. sen sen ol... bak göreceksin Allahın izni ile herşey gönlünce olacak inşallah

Aynen öyle vallahi, size şu kadarını söyleyim bende sevdim, öyle bir sevdim ki onun gülüşü için onu sırf güldürmek için kadın kılığına bile girdim ben bee, heeey gidi günler hey, sonuç mu güldü, onu güldürdüm, ama bakın elim boş, bomboş..

Şuan mı bi başkası var ama bu kez farklı oda beni seviyor, her hafta kavga etsekte e kavgasız da olmuyor yani arada bi kapışmak şart :)

neyse daha fazla uzatmayayım, Rabbim herşeyi gönlünüze göre versin, başkasını seven birini seviyorsanız bunu belli etmeyin unutmaya görmezden gelemeye çalışın :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Çare Allahtandir
Birini seviyorsan allahtan iste
Ulasamayacagin varlik icin kendini ateşe atma
Platonik tek tarafli aşk dikenler içindeki bir meyveye ulaşmak gibidir.
Yada vahşi bir hayvana sarîlmayi istemek gibi.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
baskasindan hoslaniyorsa isin biraz zor ama rezil olmicak sekilde arkadaslarinlar durumu gorus napsam ne etsem danis konusma sansin varsa konus. ben ortamini kizla yakinligini bilmedigim icin bisey diyemiyorum sadece ileride yaptigindan pisman olma yeter. kiza kavusamazsan da uzulme boyle seyler herkesin basina geliyor mutlu olmanin yollarinibara sadece :D

esokmen

esokmen

Üye
Abi kızın yanında ve dışarda başkalarına aşırı derce de asılma. Kızın yanında ve onun arkadaşları yanında hiç küfür etme. Normal de ediyorsan da etme ki kız sen de kendisi için bir değişim yaşıyormuşsun gibi hissetsin. Benim sana nacizane önerilerim. Olmadığın biri olma.

reflex

reflex

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim inşallah olacak bu iş çünkü ne bileyim aşık oldum tekrar teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...