Arkadaslar bu sıte'de en guncel uygulamaları bulabılırsınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bu sıte'de en guncel uygulamaları bulabılırsınız
Artik zamani gelmistir ,bu siteye daha once paylasilmadi ve sizlerle paylasmak istedim.

ARKADASLAR,buyrun bu siteye girin ve kayit olun.

Site rusca'dir ama google cevirisi iceriyor,yani rahatca turkce cevirip kayit islemlerinizi yapabilirsiniz.

Buna emin olun ki en son cikan uygulamalar buraya geliyor
, ve bundan daha guncel bir site yok.

Cogu uygulamalarin linki deposites files 'tir ama narod.ru da var , narod'a kayit olmaniz gerekir. ayni sekilde sayfa'yi cevirip kayit olunuz.

link:

• Beğen
Tepkiler: wpp_00, ayhan2000, realatik ve 3 diğerleri

furkant

furkant

Üye
Saol arkadaşım site çok güncel (böyle yap sanada teşekkür ederiz)

--------------- Ekleme ---------------

Ve de o arkadaşa tekrar alıntı yapmışsın bize yakışmıyor böyle şeyler, arkadaş bizimde faydalanmamızı istemiş, nerden aldığı önemli değil bizle paylaştıya önemli olan o..

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
Furkant kardes, onun paylasimlarina bir sey demiyorum,gorduysen cevaplarda ben onun yaptigi calismalari taktir ediyorum.
Sadece kendisi'de tesekkur etmesini bilsin, bana kafa tutmasin,yok surdan arakliyorum filan ,alintilar yapip.
Neyse onemli degil , hep birlikte burada paylasalim iste.

realatik

Üye
Paylaşımın her türlüsü için teşekkürler..

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah realatik

mavrick

mavrick

Üye
iyide dostum bu sitede riskli şeylerde var (adam googledan çevirip googleberbat çeviriyo )yanlış bir şey yapsa telefon gitti

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
Arkadas, oradan alacan sadece apps'lardir,kesinlikle firmware(yazilim yukseltme) yukleme islemleri rusca anlamayanlar icin tavsiye etmiyorum.Zaten sistem'le ilgili oyle konu yok.
Riskli konular sadece firmware islemleridir .
Diger konular tamamen risksizdir.Sadece spoof olayi var bu kadar.

dragondurul

dragondurul

Üye
Teşekkürler taksim67 resimli türkçe anlattiğim halde anlanmayan noktalar oluyor seninde böyle paylaşımlarinin devamini bekliyoruz taktir ederiz benim kizdiğim nokta o sitede alinti yapiyor olmasiydi yeni açaçağim konulara bakarsin o sitede varmi

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
dragondurul kardes ,verdigim siteyi anlayanlar girsin o zaman ,dedin gibi turkce anlatimli ve resimli verdigine ragmen anlamayanlar var, senin calismalarina diyecem bir sey yok ,sen boyle devam et kardes.Turkce spoofer icin'de cok iyi bir calisma yapmissin ,helal olsun.

cezalper

cezalper

Üye
Saol arkadaşım çok işime yaradı...

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah , sizlere saglun

wpp_00

Üye
paylaşım için teşekkürler kardeş. üye oldum oyun falan indireyim dedimde. şey sorucaktım. letitbitle bi tane daha site vardı onun dışında kendi sitelerinden uploadlayım koydukları yok mu direk tıklayım kaydet diyeceğim

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardes ,dedigim gibi ya upload.ru , deposites files , narod.ru ve letitbit daha yeni veriliyor, tum calismalar buraya upload ediliyor ,kendi sitelere yok upload.

mavrick

mavrick

Üye
buarada arkadaşlar ukrde resmi 1.2 geldi ama rusyaya gelmedi daha

wpp_00

Üye
şuan stajdayımda o tür siteler engelli sadece siteden upload edince indirebiliyorum :D evde hallederim artık teşekkür ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...