• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Arkadaslar biz bu mixi bulamayalı cok oldu (İstek Tamamlanmıştır)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KELEBEK60

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar biz bu mixi bulamayalı cok oldu (İstek Tamamlanmıştır)
Selamın aleykum arkadaslar . biz bi mix arıyoruz .. ama cok uzun zamandır bulamadık .. club mix midir nedir artık adı herneyse adını bile biliyoruz sadece bizim amca oglu ile ıslıktan bi kayıt yapalım dedik :) degerli arkadaslar bu sarkının adını bilen yada elinde olan varsa lutfen eklesin. bizim amcaoglunuda mazur gorun ancak bu kadar oldu ses kaydı :)

Mp3 e çevrildi.Rar olarak eklendi

Şarkı Bulunmuştur JaNbErG
http://www.youtube.com/watch?v=jHxc2_6Y-TI&feature=player_embedded

Dosya Ekte

Ekli dosyalar

KELEBEK60

Üye
    Konu Sahibi
gncel

place3461

place3461

Üye
bunun uzantısı neden öyle tuhaf telefonda dinleyemedim

KELEBEK60

Üye
    Konu Sahibi
ses kaydi ...ondan oyledir

---------- Eklendi @ 22:11:41 ---------- Yazıldı @ 20:50:50 ----------

yokmu bilen

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
Remix'in ismini yazarsanız daha çabuk bulmamız uygun olabilir. Aslında tanıdık geliyor fakat çıkartamadım eski bir parça hatta değilmi ?

Ayrıca uzantısını mp3 yaptım arkadaşlar sizde bir bakın

• Beğen
Tepkiler: KELEBEK60

KELEBEK60

Üye
    Konu Sahibi
janberg kardesim eline saglık...adını bilmiyorumki sadece bi nüans olarak aklımda kaldı onuda ses kaydına cevirdik. sanırım eski ama cok degil 1-2 senelik bazı avmlerde outletlerde denk geldim sordum bilen yok :) sanırım bunu bulsan bulsan sen bulursun. hatırladıgım kadarıyla söz yok mixde

KELEBEK60

Üye
    Konu Sahibi
gunceldir

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
Ben şöyle bir kaç tane yükledim bir bak eğer bunlara yakınsa bu tür şarkılara bakıcam

KELEBEK60

Üye
    Konu Sahibi
Hocam merhaba tekrar. evet bu sarkıya cok benziyor yani sarkide ki ton aynı ama müzik bu sekilde degil biraz daha hızlı. ama ton aynı. benim ıslıkla bunu birlesitrsek tam süper olacak sana zahmet :)

- - - Eklendi - - -

bide bi kac tane yukledim demissiniz ama bende bi tane sarkı gorunuyo yanlıs bir yere bakmyorsam eger

- - - Eklendi - - -

HOCAM SONUNDA... Sarkiyi buldum gibi... Yani soyleki: dj kantik sitesine girdim. Hemen basta 2012 remix yaziyo. Zaten ilk 10 saniyede benim istedigim melodi cikti ama bu sanirim sarkinin baska bi vetsiyonu acaba orjinali varmi sende

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
Evet baktım şarkıya zaten hatırladım hemen dediğim gibi kantıgın yaptıgı bir remixti cunku araştırmalara devam ediliyor güncel

- - - Eklendi - - -

İstek Şarkısı Bulunmuştur

Dj Kantik - Miss Belalım

KELEBEK60

Üye
    Konu Sahibi
Janberg hocam helalin var. Sıfırdan sarkı buldun yemin ederim bi tanesin. Sarkıyı eklemedin sanırım siteye . Ama adı yeter benim icin tekrar tskler

- - - Eklendi - - -

Pardon benim pc acmıyormus :) Tekrar tskler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...