Arkadaşlar Bir Bakar mısınız? İş Hakkında Sorum Var Napacam ben

Sponsorlu Bağlantılar

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Bir Bakar mısınız? İş Hakkında Sorum Var Napacam ben
işe dün girdim bugün gitmedim istifa etmeye bile gitmedim müdür mesaj attı imzanı atmaya gel çıkış dosyasına imza atacam galiba ama ben gitmek istemiyorum. gitmezsem bişey olur mu? bana ne tür zarar verebilir lütfen tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bişey olmaz ama gitmeniz daha iyi olur
üstüne bir de sigortalı iş ise 1 gün çalışıp sigortanı açtırıp adama sorun yapmışsındır zaten yapman daha iyi o çıkış kağıdı işi 10 saniyeni almıyor

• Beğen
Tepkiler: Artreverans
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
bişey olmaz ama gitmeniz daha iyi olur
üstüne bir de sigortalı iş ise 1 gün çalışıp sigortanı açtırıp adama sorun yapmışsındır zaten yapman daha iyi o çıkış kağıdı işi 10 saniyeni almıyor
ama gitmek istemiyorum çok kötü bir deneyimdi herhangi bir sorun olmaz demi? inan çok kötüydü ya ayıp olmasın diye 1 gün zor dayandım yoksa 1 saat sonra edecektim.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ama gitmek istemiyorum çok kötü bir deneyimdi herhangi bir sorun olmaz demi? inan çok kötüydü ya ayıp olmasın diye 1 gün zor dayandım yoksa 1 saat sonra edecektim.
1 kez daha gitsen sorun olmaz çalışmayacaksın nede olsa adama yapamıyorum diyeceksin sözleşmeyi kendi isteğinle bitirdiğini yazacaksın olay kapanacak cidden seni uğraştıracak birşey değil asıl sözleşmeyi iptal etmezsen ayıp olur
oraya gidince adam sana biraz daha çalışmadan çıkamazsın diyemez

• Beğen
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
1 kez daha gitsen sorun olmaz çalışmayacaksın nede olsa adama yapamıyorum diyeceksin sözleşmeyi kendi isteğinle bitirdiğini yazacaksın olay kapanacak cidden seni uğraştıracak birşey değil asıl sözleşmeyi iptal etmezsen ayıp olur
oraya gidince adam sana biraz daha çalışmadan çıkamazsın diyemez
biliyorum ama gitmek istemiyorum lütfen anla dostum bana bişey olur mu olmaz mı ona söyle.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
adam şu anda uğraştı senin sigortanı açtı (hele kendi dükkanı değil de firma adına işletilen bir dükkansa daha da kötü sorgularlar bu kadar çok adam niye değiştiriyorsun diye) sen 5 dk uğraşıp 1 imza atmaman olmaz

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
adam şu anda uğraştı senin sigortanı açtı (hele kendi dükkanı değil de firma adına işletilen bir dükkansa daha da kötü sorgularlar bu kadar çok adam niye değiştiriyorsun diye) sen 5 dk uğraşıp 1 imza atmaman olmaz
sigortam açıktı zaten ilk iş tecrübem değil. sadece sigorta ödenmiştir.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
biliyorum ama gitmek istemiyorum lütfen anla dostum bana bişey olur mu olmaz mı ona söyle.
bişey olmaz dostum 1 günlük çalışansın ama hala diyorum 1 imzadan da bişey olmaz
(sözleşmenin kurallarına göre değişir benim bildiğim ''mecburi'' 15 gün deneme süreci boyunca kimseye birşey bildirmeden işi bırakabilirsin)

Son düzenleme:
  • Beğen
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
bişey olmaz dostum 1 günlük çalışansın ama hala diyorum 1 imzadan da bişey olmaz
(sözleşmenin kurallarına göre değişir benim bildiğim ''mecburi'' 15 gün deneme süreci boyunca kimseye birşey bildirmeden işi bırakabilirsin)
anlıyorum ama gitmemek daha iyi gidemem çok kötü bir deneyimdi.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
anlıyorum ama gitmemek daha iyi gidemem çok kötü bir deneyimdi.
:hmmm yaptığınız iş neydi bu kadar kötü olan
gitseniz çalışmayacaksınız yoksa ordaki insanlar yüzünden mi gitmek istemiyorsun :hmmm

• Beğen
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm yaptığınız iş neydi bu kadar kötü olan
gitseniz çalışmayacaksınız yoksa ordaki insanlar yüzünden mi gitmek istemiyorsun :hmmm
evet orada ki insanlar yüzünde gitmek istemiyorum dalga geçerler diye utanıyorum.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
evet orada ki insanlar yüzünde gitmek istemiyorum dalga geçerler diye utanıyorum.
:hmmm patronunuz da dalga geçenlerden değil ise telefonla arayıp gelmeyeceğim ordaki kimseyi birdaha görmek istemiyorum demeniz en iyisi o zaman
en azından bir haber vermiş olursunuz :oke:

• Beğen
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
t
:hmmm patronunuz da dalga geçenlerden değil ise telefonla arayıp gelmeyeceğim ordaki kimseyi birdaha görmek istemiyorum demeniz en iyisi o zaman
en azından bir haber vermiş olursunuz :oke:
teşekkürler bilgi için gitmek istemiyorum.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bilgi olsun diye yazıyorum; Eğer sözleşmenizde 60 günlük deneme süresi belirtilmiş ise sıkıntı olmaz. Aksi halde işveren art niyetli bir kimse ise, gitmemeniz durumunda sizden 14 günlük ihbar ücretini + masrafları talep edebilir.