Arkadaslar bilgilerinize ihtiyacim var YARDIM!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
relax_1_8

relax_1_8

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bilgilerinize ihtiyacim var YARDIM!
Arkadaslar chacha cihazimin gorilla glass ekrani catladi kvk da ucretli olarak yaptiracagim. Yakinim bana cihaz hasar aldımı otomatikman garanti disina cikar ve parayla g.g ekrani yaptirsam bile diger parcalarin garanti kapsamindan cikacagini soyledi. Ne kadari dogru bilginiz varmi? ücretli olarak kvk da parca degistiren arkadaslarimiz varsa yazarsa sevinirim simdiden tesekkurler.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ekran kırılması durumunda cihaz kullanıcı hatası kuralından dolayı tamamen garantidışı kalır.

relax_1_8

relax_1_8

Üye
    Konu Sahibi
Ekran derken hocam cizilmez kirilmaz denen cam catladi yani dokunmatik,sensor ve kamera calisiyor bu sekilde sorunsuz kullanabiliyorum tek sorun goruntu hos degil. Sadece cam catlak. yinede mi tamamen garanti disi kalir?

ultrasivas

Üye
Ekran derken hocam cizilmez kirilmaz denen cam catladi yani dokunmatik,sensor ve kamera calisiyor bu sekilde sorunsuz kullanabiliyorum tek sorun goruntu hos degil. Sadece cam catlak. yinede mi tamamen garanti disi kalir?
benim bildiğim kadarıyla evet garanti dışı malesef ama sen yinede bir kvk ya gidip sansını dene bazen müsteri memnuniyeti icin ufak tefek seyleri görmezden gelebiliyorlar

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
İlk olarak hiçbir cam çizilmez yada kırılmaz değildir. Gorilla Glass camlar dayanıklıdır o kadar :)
İkincisi ise farketmez yine garantidışı kalır cihaz.
Yinede emin olmak istiyorsanız HTC'yi arayıp sorabilirsiniz.

relax_1_8

relax_1_8

Üye
    Konu Sahibi
Laptopımda parca degistirmek istemistim ucretli olarak servisle konustugumda sadece degisen parcanin garanti süresinde oynama oldugunu diger dokunulmayan parcalarin aynen garantisinin devam edileceginden bahsetmislerdi sonucta orjinal parca takiliyor. Boyle bir seyin cep telefonlarinda olabilecegini merk etmistim. Neyse bir sekilde halletmeye calisacagim artik bilgiler icin tsk.

kral0629

Üye
tamamem garanti dışıdır benimde ipad im yer düştü ekran çatladı tamire göndermek istedim garanti dışıolduğu için ücret alep ediliyor malesef :(

relax_1_8

relax_1_8

Üye
    Konu Sahibi
tamamem garanti dışıdır benimde ipad im yer düştü ekran çatladı tamire göndermek istedim garanti dışıolduğu için ücret alep ediliyor malesef :(

2.6inc ekran icin 180lira dedilir 70e yaptirdim. Ancak restore edip gondermeyi biliyorlar bunlar.

kral0629

Üye
Aslında çok fazla bir paraya tutmamış çok fazla tutanlarında var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt