arkadaşlar bi yardım edin kafam karıştı !!

Sponsorlu Bağlantılar

manav03

manav03

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bi yardım edin kafam karıştı !!
arkadaşlar bi kızla konuşuyorum 5-6 aydır falan. ama kıza açıldım lakin kız olmaz falan dedi.ancak hala konşmaya devam ediyoruz ve benim onu sevdiğimi biliyo. ne yapmam lazım bi yardım ederseniz. valla kafam karıştı iyice bide lütfen ciddi olun çoook önemli bi mesele please !!( şimdiden teşekkürler :) )

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
takmayacaksın, güle güle diyeceksin

• Beğen
Tepkiler: manav03

Karavelaa

Üye
arkadaşlar bi kızla konuşuyorum 5-6 aydır falan. ama kıza açıldım lakin kız olmaz falan dedi.ancak hala konşmaya devam ediyoruz ve benim onu sevdiğimi biliyo. ne yapmam lazım bi yardım ederseniz. valla kafam karıştı iyice bide lütfen ciddi olun çoook önemli bi mesele please !!( şimdiden teşekkürler :) )
Direk pes etmek olmaz.Sonuna kadar zorla.O sınırı sen bilebilirsin.Sınırdan sonra uğraşmıcan.Biliyorum çok üzileceksin ama böyle.;)

• Beğen
manav03

manav03

Üye
    Konu Sahibi
Direk pes etmek olmaz.Sonuna kadar zorla.O sınırı sen bilebilirsin.Sınırdan sonra uğraşmıcan.Biliyorum çok üzileceksin ama böyle.;)
Biliyorum ama ben çok pis aşık oldum galiba. Ne yapsam unutamıyorum ki.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Pis aşık olmak =üzülmek boşa kürek sallamak yada üzmek veya dile düşmek anlamına da gelir. Siz siz olun bir insan karşı aşırı bağlanmayın. Heleki zorlama olursa iki taraf ta bu savaştan darbe alır. Zamana bırakmak en olgun hali olur. Bir abin olarak benden bunlar iletildi sana. Saygılar...

• Beğen
Tepkiler: manav03 ve Karavelaa

Karavelaa

Üye
Biliyorum ama ben çok pis aşık oldum galiba. Ne yapsam unutamıyorum ki.
Aynı durumdayım hala ben.Unutamam da zaten.Çok uğraş.Olmuyor ve hala aynı yerlerde birbirinizi görüyorsan çok zor olur ama uzaklaşmaya başladıkça alışıyorsun bilmem anlatabilmmi?

• Beğen
Tepkiler: manav03 ve haydelanduka

Karavelaa

Üye
Pis aşık olmak =üzülmek boşa kürek sallamak yada üzmek veya dile düşmek anlamına da gelir. Siz siz olun bir insan karşı aşırı bağlanmayın. Heleki zorlama olursa iki taraf ta bu savaştan darbe alır. Zamana bırakmak en olgun hali olur. Bir abin olarak benden bunlar iletildi sana. Saygılar...
O elinde değilki kardeşim gönül bu.

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Elinde değil bizde yaşadık. Ama taktik uygulamak gerek.

• Beğen
Tepkiler: manav03 ve haydelanduka
haydelanduka

haydelanduka

Üye
Eğer gerçekten çok seviyorsan ve sevdiginiz kizin kotu aliskanliklari yoksa huyu suyu guzelse sonuna kadar ugrasin. Size zarar vermemesi kaydiyla. Dunya ya bir kez geliyoruz zaten değil mi? Yaz tatilken ugrasin havalarda guzel.

• Beğen
abandonware

abandonware

Üye
Merakımdan soruyorum, yas kaç :hmmm

• Beğen

PixelWolf

Üye
Bir kız olarak diyorum ki hayır, cilveli evet değildir :no:

• Beğen
KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Bence konuş 1-2 ay daha olmzasa boşver

• Beğen
manav03

manav03

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar teşekkürler hepinize cevaplarınız için. Sonunda sıkıntımı hallettim. :biggrin::salincak: