Arkadaslar Bi Bakarsanız (kaspersky Hakında )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
taz_crash

taz_crash

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar Bi Bakarsanız (kaspersky Hakında )

her zamn karsıma bu uyarı gelio kasperksy daha 2 gun onceden yukledim ama bole gider se silecem cıyak cıyak otuo uyuz oldum yaw norton a geri doncem yoksa

husnu

Üye
muhtemelen service pack kullanlyosun sp de guvenlik sacmaligi yuzunden engellenen virusler bile uyarl olarak geliyoo.repelled savusturulan demek zaten.alttaki msjl gormek istemiyorum u tiklersen uyarl daha az gelir.hala basedemezsen xp profesyoneli yukle.kafaya takilacak bisey degil saygilarimla

taz_crash

taz_crash

Üye
    Konu Sahibi
saol arkadasım verdigin bilgiler beni aydınlattı

saol

CooL'n'Quiet

Üye
hop burda kasperskycı var!!
öncelikle nortonu bıraktığın için seni tebrik ederim!
kardeş sana sunu söyliymki Kaspersky senin için ii bişi yapıyo.Yüklemis olduun Kaspersky Anti-virus senin için Basic-Firewall görevi görüyor.Şimdi bu nedemek? öncelikle bu özellik diğer AVGlerde cok nadir bulunan bi özellik (kıskananlar catlasın forever kaspersky.. :
yani Kaspersky senin PCndeki portları denetliyor.yani baskalarının senin PCne girmeni engelliyor.Hackerların kullandıklar Port-Scanner lar vardır.Bunlar belli ip aralıklarındaki acık portları tarar.Seni ipnde bu iplerin arasında ise program seninde Pcndeki portları tarar.Portların tarandığını gören Kaspersky da sana bunu yapan kişinin ip si ile rapor eder. ve tarayan kişiye senin portunu taramasını engeller.ha bu senin PCne kasıtlı yapılan bişi deil.Su aralar bende cok sık yasıyom bunu.Muhtemelen yeni yılla beraber ruslar veya çinlier Türkiyeye savas acmıs durumdalar.Elemanlar bu port-scanner lara TR iplerini yazıyor.Sen korkma PCn güven altında..Portların taranmıyo işte daha ne istiyosun
ayrıca ''do not show this...''diyen kutucuğa tik koyarsan bidaha uyarmaz zırt pırt...

face1tr

Üye
kaspersky cı arkadaşım.. 1,5 yıldır kav kullandım.. sorunuma bi türlü çare bulamadım sinir oldum sildim attım kavı.. şimdi e trust kullanıyorum.. benimde soruna bi çare söylede bende döenem kav a..

sorun şu . pc başlayınca 3 dakka dokunamıyorumi ön tarama yapıyor, update falan yapıyor falan.. varsın yapmasın ben razıyım virüs girsin daha iiği ??? nası ayarlıyacaz...

Clausius Clapeyron

Üye
awas kullan mutlu ol ...

CooL'n'Quiet

Üye
<div class='quotetop'>(face1tr &#064; Jan 1 2006, 04&#58;39 PM) [post=242466]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
kaspersky cı arkadaşım.. 1,5 yıldır kav kullandım.. sorunuma bi türlü çare bulamadım sinir oldum sildim attım kavı.. şimdi e trust kullanıyorum.. benimde soruna bi çare söylede bende döenem kav a..

sorun şu . pc başlayınca 3 dakka dokunamıyorumi ön tarama yapıyor, update falan yapıyor falan.. varsın yapmasın ben razıyım virüs girsin daha iiği ??? nası ayarlıyacaz...
[/b][/quote]

şimdii...saatin yanındaki kaspersky simgesine tıkla.optionsa gir.orada
auto updatei iptal et

face1tr

Üye
yok hocam derdim sadece update değil.. pc açılınca 1,5 dakka dokunulmuyor makinaya ...arkaplanda öntarama falan bişeler yapıyor .. sinir oldum artık.. pc yi her açışda bekle bekle gına geldi..

taz_crash

taz_crash

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ardadoganer &#064; Dec 31 2005, 10&#58;56 PM) [post=242062]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hop burda kasperskycı var&#33;&#33;
öncelikle nortonu bıraktığın için seni tebrik ederim&#33;
kardeş sana sunu söyliymki Kaspersky senin için ii bişi yapıyo.Yüklemis olduun Kaspersky Anti-virus senin için Basic-Firewall görevi görüyor.Şimdi bu nedemek? öncelikle bu özellik diğer AVGlerde cok nadir bulunan bi özellik (kıskananlar catlasın forever kaspersky.. :
yani Kaspersky senin PCndeki portları denetliyor.yani baskalarının senin PCne girmeni engelliyor.Hackerların kullandıklar Port-Scanner lar vardır.Bunlar belli ip aralıklarındaki acık portları tarar.Seni ipnde bu iplerin arasında ise program seninde Pcndeki portları tarar.Portların tarandığını gören Kaspersky da sana bunu yapan kişinin ip si ile rapor eder. ve tarayan kişiye senin portunu taramasını engeller.ha bu senin PCne kasıtlı yapılan bişi deil.Su aralar bende cok sık yasıyom bunu.Muhtemelen yeni yılla beraber ruslar veya çinlier Türkiyeye savas acmıs durumdalar.Elemanlar bu port-scanner lara TR iplerini yazıyor.Sen korkma PCn güven altında..Portların taranmıyo işte daha ne istiyosun
ayrıca &#39;&#39;do not show this...&#39;&#39;diyen kutucuğa tik koyarsan bidaha uyarmaz zırt pırt...
[/b][/quote]

cok tessekkur ederim ardadoganer

berkant10

berkant10

Üye
ya arkadaşlar bu kaspersky iyi hoşta bilgisayarı müthiş derece yavaşlatıo hem virüs taraması çok yavaş zrt pırt hata verio ram i bitiro bence en iyisi mcafee nin virüs programları norton da beş para etmez nod32 desen oda çoğu virüsü silemio bence en iyisi mcafee deneyin görün

volkanik546

volkanik546

Üye
awast kullan mutlu ol ...

CooL'n'Quiet

Üye
yaa arkadas kullandığı programın bi sorununu cözmeye calısıyor..
siz baska program adı veriyorsunuz.
yaa hadi veriyorsunuz bari adnını düzgün yazın
awast değil onun adı avast&#33;

hayır arasa awast diye bulamayacak :b

berkant10

berkant10

Üye
valla hatırladım da ben de kullanırken kaspersky i aynı o arkadaştaki hatayı alıodum kötü bi ses geliodu bilgisayardan güncelliyence düzelebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt