Öneri Arkadaşlar bakarmisiniz .

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bakarmisiniz .
Adminler bu aktivasyon reklam uygulamalarından dolayimi bana görünüyor yoksa site cep telefonu numarasımi istiyor artık anlamadım gitti

ezioTD

ezioTD

Üye
Sms ile üyeliğini aktive ediyorsun

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Neden böyle birşey yaptılar önceden görmedim böyle birşey mantığı nedir telefon numarasının

Cadillac34

Üye
Neden böyle birşey yaptılar önceden görmedim böyle birşey mantığı nedir telefon numarasının
Konu pek bilgim olmasa da tahminimce çift doğrulama sistemi kullanıyorlar sanırım.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Hotmail yetmiyormuda telefon numarası isteniyor
O değil sms ile doğrulama işin içine girince başka bir şeye onay veriyormuyuz acaba hissiyatı oluşuyor ve reklam amaçlı smsler gelirmi duygusuna kapılır insan :close_tema::bann:

ezioTD

ezioTD

Üye
O değil sms ile doğrulama işin içine girince başka bir şeye onay veriyormuyuz acaba hissiyatı oluşuyor ve reklam amaçlı smsler gelirmi duygusuna kapılır insan :close_tema::bann:
hayır hiç gelmiyor

Cadillac34

Üye
Bu konuyu yöneticilere danışsan daha iyi olur. :ok2:

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
@Ozan Adminimiz de söyleyecektir. Gsm numaranız, site yöneticileri dahil kimse ile paylaşılmayacak olup, sadece sahte üyeliklerin önüne geçmek ve gerektiğinde şifrenizi kolayca sıfırlayabilmek için istenmektedir.

Ozan

Ozan

Admin
Fake üyeliklerin önüne geçerek, forum genel huzurunu artırmaya yönelik bir doğrulama yöntemi olarak SMS doğrulama kullanıyoruz. Bunu şu an hayatımızdaki önemli hemen hemen tüm servisler kullanıyor.

Bu hususta en önemli şey verilerin gizliliği ve o konuda bize güvenebilirsiniz, yıllardır mail adreslerinin güvenliğini bile üst düzey hassasiyette her zaman sakladık.

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Evet sahte kişilerin önüne gecmek için been bile aktivasyon yaptim yani huzur önemli yoksa forumda danışacak kimse bulamayabilirdik bi sıkıntı yok tel no da gayet başarılı uygulama ilgili kişilere teşekkür ederim.

Üst Alt