Arkadaşlar Araba Alcazda Bi Bakarmısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

ParduSS

ParduSS

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Araba Alcazda Bi Bakarmısınız?
Arabada istediğim özellikler: BURSA

*Max 32.000 tl.

*2.El Piyasası İyi Olan.

*Sağlam ve Güvenilir Olan.

*Yakıt Çok Önemli Değil Ztn yılda 1000-2000 km Yol Yapıyoruz.

*Şuanda elimizde Lada Samara 1500i Var. Artık bu arabadan sonra bindiğim her araba bana iyi gelecektir o yüzden size sormak istedim...

*Chevrolet Cruze' u düşünüyorum Acayip karizma ve sağlam bir araba hemde . Fkt yakıt konusunda kaldım. Ekonomik olarak Yeni i20 ve Yeni Polo arasında kaldım i20 de Sense, Polo da Comfortline olarak hangisi daha iyidir. Ses yalıtımı konusunda sağlamlık konusunda. 2.el piyasası konusunda.

ARKADAŞLAR BUNLARI GÖZDEN GEÇİREREK BENİ BİLGİLENDİRİR VE ÖNERİLERDE BULUNURSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM...

Bu Nasıl?

MaxipmaN

Üye
cruze benzinliler yakıtta üzer 1.3 dizelde de pek kaçmaz idare eder tabi de

sLeepLe

sLeepLe

Üye
volkswagen almanı önerebilirim iyi ve sağlam arabadır polarda güzel konforlu ve rahat araba gelicektir sana :) bizde caddy vardı kendi tipindeki araçlara göre çok iyi kaçıyodu poloda öyledir bastın mı uzar :)

cardanadam

cardanadam

Üye
Cruz babamda vardı araba yakmıyor adeta kokuyor tavsiye ederim hem konforlu hem ekonomik ayrıca oto tamirci olduğumuda belirtmek isterim bana güven alıncada bir dua etsen yeter

- - - Eklendi - - -

volkswagen almanı önerebilirim iyi ve sağlam arabadır polarda güzel konforlu ve rahat araba gelicektir sana :) bizde caddy vardı kendi tipindeki araçlara göre çok iyi kaçıyodu poloda öyledir bastın mı uzar :)

curuze un sağlamlığını biliyormusun 3 kat Şase var arabada babam kazalı almıştı kaportacı arkadaşı amma sövmüştü şaseyi düzeltmek için 3 defa zincir kopartmış

sLeepLe

sLeepLe

Üye
ben cruze kötü demedim ki volkswagen iyidir sağlamdır dedim yanlış anlamışsın :nono:

ParduSS

ParduSS

Üye
    Konu Sahibi
Cruz babamda vardı araba yakmıyor adeta kokuyor tavsiye ederim hem konforlu hem ekonomik ayrıca oto tamirci olduğumuda belirtmek isterim bana güven alıncada bir dua etsen yeter

- - - Eklendi - - -

curuze un sağlamlığını biliyormusun 3 kat Şase var arabada babam kazalı almıştı kaportacı arkadaşı amma sövmüştü şaseyi düzeltmek için 3 defa zincir kopartmış

Adresdeki cruze nasıl?

sLeepLe

sLeepLe

Üye

kızma hemen ya ben seni kötü dedin demedim

Kızmadım :)

- - - Eklendi - - -

Araç temize benziyo gidip canlı görmek en mantıklısı otomatik olması senin tercihin tabi ben pek otomatik sevmem manuelin zevki ayrı çünkü :) beyaz olup tavanın siyah olması ayrı bi şekil katmış arabaya bence dışı çok iyi :good:

mr.bell

Üye
Polo sizin için mantıklı duruyor Jettalarada bakabilirsiniz aslında.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Birde buna bakmanı tavsiye ederim kardeşim

Pantok2

Üye
Toyota aeris iyidir

Üst Alt