Arkadaşlar Anycool'a Oyun Yükleme Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Anycool'a Oyun Yükleme Yardım
arkadaşlar güzeller güzeli 6630 u satıp:agla enayi gibi bi sahte anncool aldım ve içinde mynes klasörü olmasına rağmen oyun yükleyemedim yani nes e atınca oyunu oyunlarda görünmedi bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim tşkkrrr..

• Beğen
Tepkiler: sokaboys, alpaslan123456, husobabacık ve 1 kişi daha

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
    Konu Sahibi
yardımcı olan yok mu lütfen bir haftadır tek cevap atan yok

aaronwinter

aaronwinter

Üye
Bu telefon hakkında bilgi sahibi değilim yazılımı bile kopyalamışlar iade etme imkanın yokmu ?

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
    Konu Sahibi
yok valla

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
    Konu Sahibi
lütfen yöneticiler bi cevap atsınlar uzun süredir cvp yazan yok.......

husobabacık

Üye
mesaj atan yok mu ben de arıyorum

festiwal29

Üye
Forum içinde bi arkadaş yazmış bunu ben de sana iletmek istedim belki işine yarar
:oke:

Benimde Anycool T828 model bir telefonum var. Oyun yüklemeye çalışıyorum. İsterseniz neler yaptığımı size kısaca anlatayım.

Önce Letus telefonlarına ait Phone Sute programını bilgisayarımda açtım. USB kablosunu bağladım ve COM portu nu seçtim. Setting ayarlarına girerek Com ayarını COM7 yaptım.(Sizde farklı olabilir) Phone Suite programinın sağ alt köşesinde "Connected" yazıldığı zaman bağlantı tamam demektir. Gel gelelim oyun yüklemeye;
İnternette ne kadar oyun varsa denedim, Şöyleki;
File Manager den oyun veya programı seçtikten sonra üstte kardan adam resmi bulunan (İnstall Java On Handset) tuşuna basınca yüklemeye başlıyor ancak, "Fail To İnstall Java" iletisi veriyor ve yükleme kesiliyor. Benden bu kadar. Eğer ilgilenen arkadaşlar varsa daha ileriye götürülebilir. saygılar

sehzade5554

Üye
anycoolf988 e hafıza kartı ile oyun yükleyebilit miyim

nec46

nec46

Üye
arkadaşlar ancooly n99i gibi çin üretimi telefonlara herhangi bi oyun yükleyemezsiniz çünki bu telefonlarda JAVA alt yapısı bulunmamaktadır onun için fazla uğraşmayın üstelik içndeki oyunlarda kendi firmaları tarafından yapılmış ufak ve dandik oyunlardır bence nokia dan şaşmayın
nokia nın renkli ekran olarak bilinen 3100 da bile java platformu vardır saygılar ve sevgiler

sametyelman

sametyelman

Üye
bu telefonlarda gerçekten java yok ama bu telefonlarda java olmayan oyunları destekliyor olabilir mesela bu telefonlara oyun yüklesek aynı oyunları javada açamayız bunu gibi,forumda biraz oyun var indirin bişeyler çıkabilir.Gerçektende yükleyip açanlar paylaşsınlar çünkü bu telefonlara sahip olan herkez arıyor böyle oyunları.

eurowision

eurowision

Üye
arkadaşlar bende anycool F988 var. Oyun ve bir kaç proğram yükledim. Nokianın Java oyunlarından daha iyi kaliteli Nes oyunlarını çalıştıran proğramıda yükledim sorunsuz %100 çalışıyo ama bazı telefonlara olmuyo örnek n99i ama hepsinde değil neyse şu kodu telinize girin eğer internete bağlanıyosa bana ulaşın gerisi kolay ama alttaki kodu girdikten sonra internet tarayıcısı açıılmalı

Mail adresiyle yardım edilmesine müsaade etmiyoruz

kamaliyus

Üye
arkadaşlar ancooly n99i gibi çin üretimi telefonlara herhangi bi oyun yükleyemezsiniz çünki bu telefonlarda JAVA alt yapısı bulunmamaktadır onun için fazla uğraşmayın üstelik içndeki oyunlarda kendi firmaları tarafından yapılmış ufak ve dandik oyunlardır bence nokia dan şaşmayın
nokia nın renkli ekran olarak bilinen 3100 da bile java platformu vardır saygılar ve sevgiler

peki telefona java alt yapısını kurmaya kalkarsak :ehe:ehe:ehe

sametyelman

sametyelman

Üye
Java yüklemek böyle bir şansımız yok bu aradada çin üretimi teleonlarda nes uzantılı olsun başka birşey olsun şu ana kadar oyun program yükledım bak oynuyorum görmedim bir kaç arkadaş yazmış yukledım falan yükledimle kalmayalım arkadaşlar anlatalım neden üye oldunuz hazır bilgilerden faydalanmak içinmi bazılarında olmuyo deyip geçmeyelim bi anlatın yapan yapar belki lütfen

generalfb

Üye
valla bende de var 3 aydır 1 oyun nderi 1 oyun atamadım

coskunysr

Üye
netin altını üstüne getirdim.
java yok bu tellerde ama farklı uzantılı oyun atanlar olmuş.Ben atamadım çünkü telin hafızasına erişemiyorum.Hafıza kartına attıklarımda açmıyor.
Ayrıza bazı modellerde com port seçeneği olmadığı için pc suite tarzı programlar da çalışmıyor.

themky

themky

Üye
arkadaşım sana en güzel kaynağı öneriyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt