Arkadaşlar androisd hakkında bir soru...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar androisd hakkında bir soru...
Arkadaşlar android nedir ve nerde kullanılır?????????????????

atakax

atakax

Üye
Android google tarafından oluşturulan açık kaynak kodlu özgürlükçü yapıya sahip linux 2.6 çekirdeğini kullanan bir işletim sistemidir mobil cihazlarda akıllı telefonlarda internet tabletlerinde müzikçalarlarda kullanılır açık kaynak kodlu olması sebebiyle uygulama geliştirilmesi ve bunların dağıtılması kolaydır android market içerisinde bir sürü ücretsiz ve ücretli uygulama bulunmaktadır geliştirilme amacı interneti cebe sığdırmaktır 2.2 froyo sürümü ile flash player 10 desteği sunmakta bilgisayardakinin birebir aynısı intenet deneyimi sunmaktadır

OğuzcanAbi

Üye
android süper bişi

darb91

Üye
Bunları nasıl yüklicez peki telefona

haltie

haltie

Üye
Android işletim sistemi telefonda olur sonradan yüklenmez symbian gibi

emsalsiz2000

emsalsiz2000

Üye
şimdi yeni elime düşen bir xperia10 var.wi-fi üzerinden faceden video izlemeye kalktıgım zamn,flas uyarısı veriyor.flası yukle diyorum.beni direk siteye yönlendiriyor.ozamn ben direk pc için olan flas eklentisinimi yuklemem gerekiyor? ayrıca bende sanal market de var ordan kontrol ediyorum yeni versiyon mevcut diyor,bekle bekle ama herhangi bir güncelleme gelmiyor :/ bunlar için yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba?

Lacrymosa

Üye
Bazı hacker lar iphone da android çalıştırmayı başarmış gerçi

Onlar fantezi amaçlı şeyler. iPhone'a Android yükleyip "Hadi kullanayım böyle" diyemezsin. Android kullanmak istiyorsan Androidli telefonlardan alabilirsin. Symbian'a bin basar.

atakax

atakax

Üye
şimdi yeni elime düşen bir xperia10 var.wi-fi üzerinden faceden video izlemeye kalktıgım zamn,flas uyarısı veriyor.flası yukle diyorum.beni direk siteye yönlendiriyor.ozamn ben direk pc için olan flas eklentisinimi yuklemem gerekiyor? ayrıca bende sanal market de var ordan kontrol ediyorum yeni versiyon mevcut diyor,bekle bekle ama herhangi bir güncelleme gelmiyor :/ bunlar için yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba?

flash player android 2.2 froyo da mevcut ve bildiğim kadarıyla x10 için froyo güncellemesi yapılmadı

--------------- Ekleme ---------------

Onlar fantezi amaçlı şeyler. iPhone'a Android yükleyip "Hadi kullanayım böyle" diyemezsin. Android kullanmak istiyorsan Androidli telefonlardan alabilirsin. Symbian'a bin basar.

iphone a yüklendi ve yakında jailbreak gibi kullanıcılara sunulacak ;) symbiana 1000 değil 1000000000 basar symbian kadar iğrenç bi sistem görmedim androidle karsılastırılamaz bile şuanda mecburen symbian kullanıyorum yoksa haytta kullanmam

nameisselcuk

Üye
flash player android 2.2 froyo da mevcut ve bildiğim kadarıyla x10 için froyo güncellemesi yapılmadı

iphone a yüklendi ve yakında jailbreak gibi kullanıcılara sunulacak ;) symbiana 1000 değil 1000000000 basar symbian kadar iğrenç bi sistem görmedim androidle karsılastırılamaz bile şuanda mecburen symbian kullanıyorum yoksa haytta kullanmam
ben google g1 kullanıyorum ve arkadaşın dediği gibi symbiana bin basar htc bana göre dünyanın 1 numarası nokia da kimmiş diyor insan telefonu kullandığınızda
flash player eklentisi daha sunulmadı froyo 2.2 için fakat skyfire browser ını telefona yüklerseniz videoyla ilgili herhangi bir probleminiz kalmaz biraz kasıyor ama face deki bütün videoları izleyebilirsiniz

atom karinca:)

atom karinca:)

Üye
nokia kadar iğrenç bir telefon görmedim sadece marka

ben google g1 kullanıyorum ve arkadaşın dediği gibi symbiana bin basar htc bana göre dünyanın 1 numarası nokia da kimmiş diyor insan telefonu kullandığınızda
flash player eklentisi daha sunulmadı froyo 2.2 için fakat skyfire browser ını telefona yüklerseniz videoyla ilgili herhangi bir probleminiz kalmaz biraz kasıyor ama face deki bütün videoları izleyebilirsiniz
sony kullanınca hiç bir tel iyi glmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...