Arkadaşlar amatör bi fotograf makinasi aldim iyi mi etmişim kötü mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar amatör bi fotograf makinasi aldim iyi mi etmişim kötü mü ?
ALET FUJİFİLM FİNEPİX AV 250

ZaZuM

ZaZuM

Üye
fujinin bu makinaları fena değil anı fotoğraflamaya yarar ama daha iyi bi makine de alabiliridin

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Kardeş çin malı fuji lerde piksel patlağı çok çıkıyor kontrol ettinmi
Ben teknosadan aldım değiştirmeye gittim aynı hata değiştirdikleri makinada da vardı. Ben de Kodak aldım

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
daha iyisi ilerde şimdilik buna gücüm yetti

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun. Ben de Av 100 almıştım. Amatör sadece basit kullanımlar için yeterli bir makine. İçerisindeki P modu ile değişik fotoğraflar elde etme şansın var kullandıkça ;) Eğer ki daha profesyonel çekimler yapmak istiyorsan Canon Sx120 gibi tam manuel özellikli bir ürünü orta fiyatlarda ve küçük boyutlarda (yarı pro. makinelere göre) bulabilirsin ;)

• Beğen
Tepkiler: gıwıliler
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun. Ben de Av 100 almıştım. Amatör sadece basit kullanımlar için yeterli bir makine. İçerisindeki P modu ile değişik fotoğraflar elde etme şansın var kullandıkça ;) Eğer ki daha profesyonel çekimler yapmak istiyorsan Canon Sx120 gibi tam manuel özellikli bir ürünü orta fiyatlarda ve küçük boyutlarda (yarı pro. makinelere göre) bulabilirsin ;)

tesekkur ederim can kartal . ilerisi için . canon marka mı yoksa nikon mu diye kararsızım ne yapsam bilemedım.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
tesekkur ederim can kartal . ilerisi için . canon marka mı yoksa nikon mu diye kararsızım ne yapsam bilemedım.

Tam olarak ne amaçla kullanacağını bilemiyorum ancak 400-500 TL civarında Canon Sx150 modeli var piyasada. Boyutları da fazla büyük değil. Rahatlıkla yanında taşıyabileceğin kompakt boyutlarında sayılacak bir cihaz. Bence bi incele derim. 1500 TL+ modellere geçmeden belki bu tarz bir cihazla da işini görebilirsin ;)

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi

Tam olarak ne amaçla kullanacağını bilemiyorum ancak 400-500 TL civarında Canon Sx150 modeli var piyasada. Boyutları da fazla büyük değil. Rahatlıkla yanında taşıyabileceğin kompakt boyutlarında sayılacak bir cihaz. Bence bi incele derim. 1500 TL+ modellere geçmeden belki bu tarz bir cihazla da işini görebilirsin ;)

soyledıgın cihaza baktım gercekten cok hos tam baslangc ıcın aradgım bu urun

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi

Amatör olup yaratıcı fikirleri olan, fotoğrafa hevesli kişiler için güzel bir cihaz ;)

evet size katılıyorum gercektende oyle imkanım oldugu zmn en kısa sürede almayı planlıyorum tavsiyelerın ve sıkılmadan cvplayıp bna yardımcı oldugun ıcın cok tesekkurler :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
evet size katılıyorum gercektende oyle imkanım oldugu zmn en kısa sürede almayı planlıyorum tavsiyelerın ve sıkılmadan cvplayıp bna yardımcı oldugun ıcın cok tesekkurler :)

Rica ederim , ne demek ;)

coffeguy

coffeguy

Üye
arkadaşlar bir makine buldum ama sizce iyimi fikir almak istiyorum bu işten anlayan birisi lazım : fujifilm jx420 ?

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
arkadaşlar bir makine buldum ama sizce iyimi fikir almak istiyorum bu işten anlayan birisi lazım : fujifilm jx420 ?

İstekleriniz, beklentileriniz nelerdir? Fiyat aralığınız nedir? Aklınızda alternatif bir cihaz var mı? Bataryalı mı yoksa pilli kullanım mı size daha uygun? Bunları belirterek yeni bir konu açarsanız daha rahat yardım alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt