Arkadaşlar Allah rizasi icin yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baranunal

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Allah rizasi icin yardım
arkadaşlar nolur kafayi yicem samsung f480 cep telefonum var googleye giriyor baska yere gırdıgım zaman bad request hatası verıyor sayfayı acmıyor arkadaşlar arıyorum arıyorum bulamıyorum ALLAH ASKINA yapaınınız varsa bı yardım etsın ve ya tavsıyesı olan bısı yazsın lutfen ya
Maxicep.com - Arkadaşlar allah rizasi icin yardım burda kafayi yedım

internete gıremıyorum badrequest dyip duruyo nasıl duzelır bı yardımı olan varmı internetım acık aylık 7.99 lira oduyorum vadafoneye msj attım ayarları gonderdıler kurdum hala googleye gırıyor baska yere gırmıyor
anlıyanınız varsa bı konu altında el ata bılırmı

TEL MARKASI : SAMSUNG F480

maxirabit

maxirabit

Üye
Telefonuna format at belki düzelir sorun.

baranunal

Üye
    Konu Sahibi
kardeş format uzun iş ya :S valla kardeş ne yapıcam saasırdım vadafonu arıyorum bakmıyo kımse en son cagre telefoncuya goturcem her halde:S

--------------- Ekleme ---------------

ya yokmu yardımj edıcek ınsan evladi ya

M.Viper

M.Viper

Üye
Arkadaşlar Nokia 7230 Sorunu Olan Buraya Yazsın.

NokiaManyaĞ

NokiaManyaĞ

Üye
Arkadaşım O sorun bir ara bendede olmuştu.Araştırdım internet ayarlarını tekrar kurdum oldu.Sende bi dene istersen

cobra7000

Üye
arkadaslar benımde 7230 telefonumda tum arama lıstesını sılemıyorum fabrıka ayarlarını geri yukledıgım halde sılınmedı tum arama lıstesı bılen varmı acaba bu konuda yardım edebılcek varsa buraya yazarsanız sevınırım:hmmm:allalla::bilmm

technoshark

technoshark

Üye
Önceden dolaştığınız site ve çerezleri silmenizi öneririm hataya sebebiyet veren nedenlerin başındadır ;)

Ocean258

Ocean258

Üye
sistemsel bırsey olmus olabılır.. yada virus.. format at en kesın çözüm o gibi gözüküyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...