Telefon Tavsiyesi arkadaşlar 5800 ve 5230 kullananlar veya bilenler yardımcı olabilir mi ? lütfen.. (internet sorunu)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FarklıBirDost

FarklıBirDost

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 5800 ve 5230 kullananlar veya bilenler yardımcı olabilir mi ? lütfen.. (internet sorunu)
s.a arkadaşlar bnm 5230 abimin ise 5800 ı var ve hattı vodafone aylık 8 tl gibi bi fiyatla internete bağlandığını syledi bnde avea üzerinden sadce facebooka girebiliyorum ama resimsiz.. aveadan nasıl aylık ücretle veya kampanyayla bütün sitelere girebilrm nasıl fotoğraflara bakabilirim yardımcı olursanız sevinirim..:naughty:

Perfect!

Üye

buraya bakabilirsin

a39567

Üye
0.facebook.com'dan giriyorsan resimsiz oluyor ücretsiz olduğu için

burakkutluca09

Üye
abilerim kusura bakmayın konu açamadım buraya yazıyım dedim nokia 5230 um İÇİN bugün usb kablosu aldım taktım pc ye telefonda şu seçenekler çıkıyor:PC SUİTE,DEPOLAMA,GÖRÜNTÜ AKTARMA,MEDYA AKTARIMI YAZIYOR MÜZİK AKTARMAK İÇİN PC DEN HHANGİSİNİ SEÇMELİYİM BİR DE PC TANIMIYOR BU BİLGİSAYARDA BAŞKA TANINMAYAN USB LER VAR FİLAN DİYOR TANIMIYOR NAPICAM FAZLA İSİMLERLE YANİ DAHA PROFESYONELCE DEĞİL DE KOLAYCA ANLATABİLİRMİSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

omerynd

omerynd

Üye
arkadaşım nokia pc suit isimli programı yükle ki bilgisayar telefonunu sorunsuz şekilde tanısın. Programı kurduktan sonra çalıştır. Telefonu depolama modunda bağlarsan flash disk gibi hızlı bir şekilde aktarım yapabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...