MSN Messenger arkadaş benım eski msn calındı nasıl geri alabilirim yardım lütfen

gfb_39

gfb_39

Üye
    Konu Sahibi
biri bana link gönderdi bende kabul eddim ama benım şifreye girmedim ama sonra msn nemı kapatım ve yenden acayım dedim ama acamadım gizli yanıtıda unuttum bir türlü geri alamadım....NASIL GERİ ALABİLİRİM NE OLUR YARDIMCI OLUR

ufuktugba

Üye
tesekkur ederım

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
biri bana link gönderdi bende kabul eddim ama benım şifreye girmedim ama sonra msn nemı kapatım ve yenden acayım dedim ama acamadım gizli yanıtıda unuttum bir türlü geri alamadım....NASIL GERİ ALABİLİRİM NE OLUR YARDIMCI OLUR
dostum
1.her gönderilen linklere tıklama
2.google a msn geri alma fln yaz orada sana yarımcı olacak birşey bulabilirsin

reklam olmasın ama
buradada bulabilirsin.

neye teşekkür ediyosun sen yaa:ss

ozgurcan_21_67

ozgurcan_21_67

Üye
arkadaslar acıl yardıma ıhtıyacım var bırı msn den bana bu lınkı attı bende gırdım ve suan sesımı duyuyor ıstedıgı zaman bu nasıl oluyı benım tahmınım goruyorda benı....acıl yardım bu lınke bı bakabılırmısınız
nedır
bu nasıl ıptal edılır..

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt