Haber Archos’dan yeni “Power” akıllı telefon duyuruları geldi

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Archos’dan yeni “Power” akıllı telefon duyuruları geldi
Archos, düşük fiyat etiketi ile gelen iki yeni Power modelini resmi olarak duyurdu…

Akıllı telefon pazarında dikkat çeken Avrupa merkezli üreticilerden bir tanesi olan Archos, yeni cihazlar CES 2016’da kendini gösteriyor. Firma, özellikle de düşük fiyatlı modellerle dikkatleri üzerine çekerken, Power ve Cobalt olarak yeni bazı akıllı telefon modellerini resmi olarak duyurdu.

Bu cihazlara bakacak olursak eğer, Archos 40 Power adında yeni bir model geldi ve bu cihaz giriş seviyesi donanım özellikleri içeriyor. Yeni akıllı telefon 4″ büyüklüğünde ve 480×800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip. Google Android 5.1 Lollipop mobil işletim sistemi üzerinde çalışan akıllı telefon 1.900mAh batarya içermekte.

Akıllı telefonun yonga seti ise 1.2Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemcili Spreadtrum SC7731C olarak belirlenmiş. Cihaz 512MB sistem belleği içeriyor ve dahili veri kapasitesi de 8GB olarak yer alıyor. Archos 40 Power’da arka kamera 5MP Led flaş destekli olarak konumlandırılmış ve ve ön kamera da 2MP çözünürlük sunuyor.Fiyat ise 49.99€ olarak belirlenmiş.

Diğer model ise Archos 50 Power olurken, bu model de 5″ büyüklüğünde dokunmatik ekran içeriyor ve ekran çözünürlüğü ise 1280×720 piksel HD olmakta. Yonga seti olarak ise dört çekirdekli işlemcili Mediatek MT6735’e yer verilmiş.

4G desteğine sahip olan yeni akıllı telefonun arka yüzünde 13MP kamera yer alıyor. 4.000mAh batarya ile gelen akıllı telefon Google Android 5.1 Lollipop mobil işletim sistemi üzerinde çalışırken, bu modelin fiyatı ise 129.99€ olmakta. Cihaz Mayıs ayında pazara sunulacak.

Archos’dan yeni “Power” akıllı telefon duyuruları geldi - MaxiCep

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
512 mi kaldı :hımmm

tayren

tayren

Üye
Hem 512mb hem Android Lollipop hemde ucuz ve 4.5G uyumluo_O
Ama 4.000mAH olan iyiye benziyor

sado_27

sado_27

Üye
peş para etmez arkadaşlar hiç boşuna ugraşmasınlar ben tablet aldım 8 cekırdek 2 ram vs vs tablete hıc guncelleme vermedıler destek ıcın mesaj atıyorum cvp bıle yok ana sayfalarına urun hakkında guncelleme olucakmı dıye yazıyorum 2 dk sonra yorumu sılıyorlar tablet hayla 4.11 guncellemesınde duruyor

tayren

tayren

Üye
peş para etmez arkadaşlar hiç boşuna ugraşmasınlar ben tablet aldım 8 cekırdek 2 ram vs vs tablete hıc guncelleme vermedıler destek ıcın mesaj atıyorum cvp bıle yok ana sayfalarına urun hakkında guncelleme olucakmı dıye yazıyorum 2 dk sonra yorumu sılıyorlar tablet hayla 4.11 guncellemesınde duruyor
Ben cihazımdan memnunum (zenfon 5) Bu archos cihazlar zaten pek satılmaz diye düşünüyorum ama şöyle bakınca tv kanalında satılan beş para etmez telefonları bile alıyorlar bunu da alırlar gibi görünüyor

sado_27

sado_27

Üye
tayren kardes tabıkı tv de satılan cın malından ıyı urune lafım yok yok zaten urun cok ıyı destek vermıyorlar en basiti markette bır uygulama ındırıcem bu uygulamayı yazılım surumunuz desteklemıyor dıyor okadar mesaj attım kendı sıtelerıne yanı ınsanlık namına bı donus yapalım demedıler :D

tayren

tayren

Üye
tayren kardes tabıkı tv de satılan cın malından ıyı urune lafım yok yok zaten urun cok ıyı destek vermıyorlar en basiti markette bır uygulama ındırıcem bu uygulamayı yazılım surumunuz desteklemıyor dıyor okadar mesaj attım kendı sıtelerıne yanı ınsanlık namına bı donus yapalım demedıler :D
Eğer kendilerini ve cihazlarını geliştirip ürünlerinin arkasında dururlarsa ve müşteriye değer veririlerse o zaman işler yoluna girer

• Beğen
Tepkiler: sado_27
sado_27

sado_27

Üye
aynen kardeşim katılıyorum

Emre

Üye
Sadece dünyaya acıyorum.

Üst Alt