Arçelik S 4124 Kanguru Süpürge ( Özellikleri / Fiyatı )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Arçelik S 4124 Kanguru Süpürge ( Özellikleri / Fiyatı )
2400W Gücünde Saptan Kontrollü Aksesuarlarını Gövdesinde Taşıyan Elektrikli Süpürge

Emniyet&performans
Filtrasyon Kademesi 7
Motor Gücü ( W ) 2400
Emiş Gücü (w) 335
Ses Seviyesi (dBA) 77
Kontrol Sistemi Saptan Kumandalı

Tanım
Hepa Filtre Var
Uzatma Borusu Metal Teleskopik Boru
Fırça Ayarlama Özelliği Ayarlı
360 Derece Dönebilen Hortum Yok
Toz Kapasitesi ( Lt. ) 3
Toz Torbası Dolum Göstergesi Var
Kablo Sarıcı Var

Ebat
Kablo Uzunluğu ( M ) 6
Ağırlık - Ambalajsız (kg) 6,45
Ağırlık - Ambalajlı (kg) 8,8

Özellikler
Park Etme Özelliği Yatay ve Dikey

Diğer
Gövde Rengi Metalik Gri

technoshark

technoshark

Üye
Konular copy / paste sanırım...

Fiyatı yok ürünün ?

william75

william75

Üye
toz torbalı olması iyi değil...

technoshark

technoshark

Üye
Toz torbası bir patlıyor dolunca her taraf toz :S yada dolunca makinenin içinden toz kokusu geliyor aklıma geldi şimdi burnum aktı bak ya :D

william75

william75

Üye
Toz torbası bir patlıyor dolunca her taraf toz :S yada dolunca makinenin içinden toz kokusu geliyor aklıma geldi şimdi burnum aktı bak ya :D

tozlar torbada toplansa da malesef ki her makineden çıkarılışta muhakkak az da olsa toz etrafa saçılıyor..

KayraBey

KayraBey

Üye
Sulu süpürge tercihimdir.

technoshark

technoshark

Üye
bence evet...
tabi ki tercih meselesi.. fakat suyu boşaltmayı unutup haznede bırakırsanız daha çok bakteri oluşumuna sebep olursunuz.. bence tabi ...

Doğru diyorsunuz su boşaltılmayınca içi çok pis vede koku bile olabiliyor.. haklısınız...

william75

william75

Üye
Doğru diyorsunuz su boşaltılmayınca içi çok pis vede koku bile olabiliyor.. haklısınız...

su haznelileri beğenenler kadar bir de beğenmeyenler var.. unutulduğu zaman suyun küflenmesinden dolayı...

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
su haznelileri beğenenler kadar bir de beğenmeyenler var.. unutulduğu zaman suyun küflenmesinden dolayı...

yok ben bırakmam diyende yalan söyliyebilir, çünkü acil bir işi çıkar gelince dökerim der falan derken koku yapmaya başlar..

william75

william75

Üye
yok ben bırakmam diyende yalan söyliyebilir, çünkü acil bir işi çıkar gelince dökerim der falan derken koku yapmaya başlar..

sonuçta 4 saat bile tutsanız o suyu, içindeki tozdan-bakteriden dolayı hemen küf ve pis koku oluşumu başlar...

technoshark

technoshark

Üye
sonuçta 4 saat bile tutsanız o suyu, içindeki tozdan-bakteriden dolayı hemen küf ve pis koku oluşumu başlar...

o kadarını anlamadığım için ne desem yalan olur ama tabıkı calıstırımış bir makıne bekletılırse koku yayabilir ki bunu viledada vakti zamanında çok yaşamıştım..

süpürgede neden yaşanmasın dimi.?

william75

william75

Üye
o kadarını anlamadığım için ne desem yalan olur ama tabıkı calıstırımış bir makıne bekletılırse koku yayabilir ki bunu viledada vakti zamanında çok yaşamıştım..

süpürgede neden yaşanmasın dimi.?

aynen öyle.. doğru orantı yaptınız resmen :)

• Beğen
Tepkiler: technoshark
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt