Arayanın ismi değil, numarası çıkıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

only_download

Üye
    Konu Sahibi
Arayanın ismi değil, numarası çıkıyor?
vallahi bıktım arkadaşlar telefon 5800 hack falan hiç bişey yok tertemiz 3-5tane program var. Ama birisi aradığında ekranda ismi değil numarası çıkıyo sürekli rehberden buluyorum kim olduğunu, format attım dün akşam değişen yok, fikri olan?

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Bazen bende de oluyor :hmmm

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Aynen kardeşim aynı sorun geçen sene bende çıktı. Yüklediğin bir uygulama yüzünden oluyor. Ben Maobei Flash SMS Yüklemiştim sildim düzeldi. Soft format atarsan aynı sorun yine devam edecek. Hard format attım düzeldi. Ayrıca formattan sonra Rehber'deki kişilerin numaralarının başında +9 olacak onları da düzelt. :oke:

only_download

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kardeşim aynı sorun geçen sene bende çıktı. Yüklediğin bir uygulama yüzünden oluyor. Ben Maobei Flash SMS Yüklemiştim sildim düzeldi. Soft format atarsan aynı sorun yine devam edecek. Hard format attım düzeldi. Ayrıca formattan sonra Rehber'deki kişilerin numaralarının başında +9 olacak onları da düzelt. :oke:

Hard attım zaten ayrıca +9 var ve kişiler hem rio kartta hemde tel hafızasında :S

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bak kardeşim öyle kullanmayı sevmiyorum rehberde çift gözüküyor. Benim gibi kullanabilirsin.

Rehberdeki kişilerini hafıza kartına kopyala sonra rehberde gösterilecek hafızayı sadece sim yap. Herhangi bir problem olursa hafıza kartında var zaten.

NiggaRay

Üye
Bendede oluyo hemde çok sık

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Gerekeni yazdım. Yukarıya bakabilirsiniz :oke:

Symbianize

Symbianize

Üye
O değil rehberde iki numara vardır mesela hem sime hem tele kayıtlıdır birini silin olur

serinaga

serinaga

Üye
Kesinlikle rehberdeki çift kayıt, gereksiz yada anormal bir numaradan kaynaklanıyor. Bende de birkaç defa olmuştu, rehberi bir gözden geçirdim ve düzelmişti. Tavsiyem rehberi gözden geçirin.

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Bende genelde batarya bitmek üzereyken oluyor. OFW de böyle bişeyle karşılaşmamıştım. Daha sonra cfw den sonra başladı. Çok nadir oluyor ama.

pantelli

Üye
bi numara rehberde 2 kere kayıtlıysa isim çıkmıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...