Uygulama arayanın adını söyletme

Sponsorlu Bağlantılar

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
arayanın adını söyletme
sa. arkadaşlar telefonu konuşturma peşindeyim. çok çeşitli programlar buldum yaptımda ama; biri aradığında yada mesaj geldiğinde sesli olarak haber vereceğini düşündüm, yaptımda. benzer şekilde ilk akıllı telefonlar zamanında "arayanı söyle" gibisinden bişeyler vardı. arandığında tamamen ingilizce aksanıyla konuşuyordu telefon, hatırlarsınız. benzer şekilde google playda arama yaptım. bi program yükledim ismini tam hatırlamıyorum. programda arandığında veya mesaj geldiğinde ne diyeceğini kendimiz yazıyoruz, programda söylüyordu. örneğin; arama geldiğinde ismim yağız "yağız beeeeey arama var" yazdım bunu söylüyo hemen sonra arayanın adını söylüyor açmazsak arama bittiği zamanda "yağız beeeeey arama bitti" yazdım bunu söylüyo ve mesaj geldiğindede "yağız beeeeeey mesajınız var" yazdım bunu söylüyo hemen sonra mesajda yazılanı söylüyor sonrada "yağız beeeey mesaj bu kadar" yazdım bunu söylüyo. hepsini gayet güzel tükçe lisanıyla bay bayan seçebiliyoz ben tabiki bayan seçtim (: sanki bi bankacı bayanın sesiyle söylüyo (((:

geçen telefonu formatladım. gerekli olanları ne zaman nasıl yaptıysam telefona mail adresimi girince bide wifiyi bağlayınca senkronizasyon muhabbbetine otomatik olarak kuruyor. ama işte bu program senkronizasyon muhabbetine dahil olmamış. programın ismi neydi? gören duyan bilen var mı? ben aradım ama bulamadım. hep farklı farklı şeylere denk geldim. ya konuşmuyo ya ingilizce aksanıyla konuşuyo ya sadece arayanın adını söylüyo mesajda hiçbişey yok. bu programı bilen var mı???

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Play Store den mi indirilmişti ?

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
evet play storeden. "arayan adı spiker" gibi bişey aklımda kalmış ama yine aradığımı bulamadım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Play Store den Kitaplık kısmında bütün yüklenmiş uygulamalar gözükmekte oradan bakmayı deneyin.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
evet play storeden. "arayan adı spiker" gibi bişey aklımda kalmış ama yine aradığımı bulamadım.
Aradığınız uygulama bunlardan biri sanırım

vedat1966

vedat1966

Üye
Aradığınız uygulama bu olabilir mi?

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: y1s2f3d4
kotku

kotku

Üye
Macrodroid uygulamasını kullan, istediklerinin hepsini yapabilirsin

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
Play Store den Kitaplık kısmında bütün yüklenmiş uygulamalar gözükmekte oradan bakmayı deneyin.
galiba formattan sonra temizlenmiş çünkü format sonrası yüklediğim programlar gözüküyor.

Aradığınız uygulama bunlardan biri sanırım

bunları denemiştim ama ya türkçe değiller yada mesajda bişey yapmıyordu.

Aradığınız uygulama bu olabilir mi?

yok hocam bu değildi. yani bunlada istediğimi yapamadım.

Macrodroid uygulamasını kullan, istediklerinin hepsini yapabilirsin

buda hiçbirşey yapmadıki.

kotku

kotku

Üye
galiba formattan sonra temizlenmiş çünkü format sonrası yüklediğim programlar gözüküyor.

Ben yaptım, rehberdeki isimlerin ismini söylüyor

ajan1111

ajan1111

Üye
    Konu Sahibi
Ben yaptım, rehberdeki isimlerin ismini söylüyor

tamam bide mesajda yazılanı söylüyordu. sen hangi programla yaptın?

vedat1966

vedat1966

Üye
Verdiğim uygulama içerik okuyor. WhatsApp ise mesaj geldi diyor kişi adı söylüyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Kitaplık listesi girilen hesaba bağlı olarak kalır eğer oradan silme yapmamışsanız, kitaplık kısmında mukakkak vardır atlamış olabilirsiniz.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Aradığınız uygulama bumu?

Üst Alt