Arama Sonlandırıldı Hatası (Galaxy S7 Vodafone Hat)


technocu1

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili arkadaşlar bu konuyu açmamak için uzun zamandır direndim. Malum dünyaca zor günler geçiriyoruz. Sorum şu olacak bazen insanları aramak istedimde arama tuşuna basar basmaz 1 saniye sonra arama sonlandırıldı hatası alıyorum. İnsanlar beni arıyor ancak ben aradığımda arama sonlandırıldı diyor. Telefonu kapatıp açtığımda sorun çözülüyor. Ancak belli bir zaman sonra gene aynı sorun ortaya çıkıyor. Youtube da bu konuyla ilgili çözüm önerileri var. Ancak benim sorunuma çare olmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Saygılarımla
 
osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Arama sonlandırıldı hatası kaç tane telefon aldıysam özellikle akıllı telefonlarda şebeke çekmemesinden vede hat geçişinin aşırı olmasından kaynaklanıyor(yani 2g çekmedi 3g çekmedi 4g)
Yani telefonda bir sıkıntı yok
 

technocu1

Üye
    Konu Sahibi
Yani hocam ne yapmam gerekli. Olay vodafonedan mı kaynaklanıyor
 

technocu1

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar biraz geçte olsa çözümü buldum. Bu sorunu gene yapmaya başladı. Ayarlar-bağlantılar-mobil ağlara girip VoLTE aramaları sekmesini kapattığınızda sorun çözülüyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt