Arama sırasında ses değiştirme programı bilen varsa yardım ??


kursat789

Üye
Konu başlığında yazdığım gibi bi program lazım bilen varsa verebilir mi ?
 
tuna385

tuna385

Üye
Çok uzun zamandır var olan bir ihtiyaç 2004 lere kadar arayışlar var ama bulan yok. Eski çin malı telefonların kendi içinde yüklü geliyordu başka şekilde bulunmuyor.
 

kursat789

Üye
Bahsettiğin uygulamanın adı ne ?
 
tuna385

tuna385

Üye
bilmiyorum ama bulamazsın arama yazacak babayiğit lazım
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt