Arama Problemi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TeNNon

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar merhaba..
telefonumda(mpx220) 1.49 rom kurulu.bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım.ancak bugün bir arama problemiyle karşı karşıya kaldım.Telefon rehberinden bir arama yapmak istediğimde şöyle bir hata mesajı veriyor:
"Arama durumu, çevrildiği şekilde tamamlanamıyor.numaranın doğruluğundan emin olun ve yeniden deneyin"

aradığım tüm numaralar için aynı mesajla karşılaşıyorum.numaralarda hiç bir problem yok.elimle girdiğim zaman bile aynı mesajı veriyor.

konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum...teşekkürler.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt