Arama kaydını otomatik silme


airfresh

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar. Arama kaydını da ki bir numaraya ait gelen giden cevapsız bütün çağrıları otomatik olarak silen bir program var mı?
 
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
numaranın üstüne basılı tutunca vs. detayları görebileceğiniz bir sayfa çıkması lazım . Oranın sağ üstünde çöp kutusu gibi bir işaret olacak. Ona basarak tüm geçmişini silebilirsiniz o numaranın.
Mesaj birleştirildi:

Bir sayfada resimli anlatmışlar buradan bakabilirsiniz :
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt