Uygulama Arama kaydetici uygulama

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar görüşmelerimi sesli olarak çift taraflı ve bip sesi olmadan kaydetecek program arıyorum.
Bi kaç tane denedim adlarını hatırlayamadığım uygulama ama işe yaramadı. birinde arayan kişinin sesi ahizeden geliyordu yani sesi engelliyordu. birinde benim sesi kaydetiyo karşıdan geleni kaydetmiyodu :) Bildiklerinizi yazar mısınız?

telefonum moto g sürümü 4.4.4
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt