aradığınız kişi şuanda bir başkası ile görüşüyor. Sorununa kesin çözüm tüm operatör ler için.

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aradığınız kişi şuanda bir başkası ile görüşüyor. Sorununa kesin çözüm tüm operatör ler için.
arkadaşlar bir çok kişi bazı sebepler den dolayı konuşurken yane meşkulken karşı taraftan aranınça bilinmesini istemiyor bekletme yapınca da aradığınız kişi başkası ile görüşüyor diyor.
Peki çözüm nasıl şimdi arama bekletmeyi iptal ediyoruz arandığında meskul görünsün yane. Daha sonra arama yönlendirme ye giriyoruz meskulse yönlendir yapıyoruz sekreter numarasına da kendi numaranı yazıyorsun ve sadece kendi numaranı yazarken bi rakam fazla yazıyorsun başında 0 olmak üzere 12 rakam girin. Sonuç sen konuşurken seni arayanlar şebeke hatasından dolayı düşüremiyor sinyal hatası verip kapanıyor.

• Beğen
Tepkiler: kol@j ve ihlass

ihlass

ihlass

Üye
bide benim istediğim bazı numaralar çalıştığı halde aradığınız zaman numara kullanılmamaktadır diyor onu nasıl yapıyolar daha doğrusu öylesi yapılırmı?

kol@j

kol@j

Üye
teşekkürler de madem telefon kullanıyoz niye saklanıyoz onu anlamıyorum

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
bide benim istediğim bazı numaralar çalıştığı halde aradığınız zaman numara kullanılmamaktadır diyor onu nasıl yapıyolar daha doğrusu öylesi yapılırmı?

*21*535123456789# yap olur.

• Beğen
Tepkiler: Artreverans
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Şöyle anlatayım yukarda belirttiğim şeyin aynısını yapıyorsun bu kez numaranı bir rakam eksik yazıyorsun yine kendi numaranı bi sayı eksik gir tüm koşullarda yönlendir meşkulken cevap verilmezken hepsinde aynı. Yanlış numara sesini duyarlar. Umarım yardımcı olabilmisimdir..

SeRKaNCa16

Üye

benım telefonumda oyle senı bırısı aradıgı zaman mesgule atınca oyle oluyor herhangı bır kullanılmayan telefona yonlendır telefon numaranı ve mesgul ıse secenegını sec bu kadar basıt :d:

Üst Alt