Aqua Mail - email app v1.9.0-267-dev [Pro]

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Aqua Mail - email app v1.9.0-267-dev [Pro]
Aqua Mail, Android sürümü 4.0.3 ve üzeri cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir eposta uygulamasıdır. Gmail, Yahoo, Hotmail, FastMail, Apple, GMX, AOL ve daha fazla eposta istemcisi desteklemekte olup, Türkçe dil desteğine sahip olduğundan çok kolay kullanabilirsiniz. Pro özellikleri aktiftir. 8 MB apk boyutu vardır.

WHAT'S NEW

+ Fixed a serious bug in two panel mode. When animating "back" from a message, message list items were not getting expanded horizontally to fit the (now wider) message list.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

emreli01

emreli01

Üye
Üzerine kurulum yapabilirmiyim çünkü birden fazla e postaları girmistim ayriyeten ben 216 versiyonunu kurdum farklar neler acaba ?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Üzerine kurulum yapabilirmiyim çünkü birden fazla e postaları girmistim ayriyeten ben 216 versiyonunu kurdum farklar neler acaba ?

Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurmayı deneyebilirsin. Farkına gelince senin sürüm ile bu sürüm arasında bayağı sürüm farkı var.eskilerine farklar için yenilikler bölümüne bakman lazım. Bu sürümde genelde hata düzeltmeleri yapılmış, yeni sürümü kurmanı tavsiye ederim yani.

• Beğen
Tepkiler: kbss
emreli01

emreli01

Üye
Bir önceki konunda bahsetmiştimya Microsoft outlook uygulamasında birden fazla hesap girişi yapılıyor ama belli bir süre sonra yani 3 hafta sonra felan girili hesaplardan bir veya iki hesabın şifresini istiyor demiştim ve şifreyi girdim halde sorun yine devam. Ediyor demiştim bu sorun bu uygulamadada oldu sonra düzeldi kendi kendine bu Microsoft un sorunmu uygulamalardan dolayimi acaba

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Bir önceki konunda bahsetmiştimya Microsoft outlook uygulamasında birden fazla hesap girişi yapılıyor ama belli bir süre sonra yani 3 hafta sonra felan girili hesaplardan bir veya iki hesabın şifresini istiyor demiştim ve şifreyi girdim halde sorun yine devam. Ediyor demiştim bu sorun bu uygulamadada oldu sonra düzeldi kendi kendine bu Microsoft un sorunmu uygulamalardan dolayimi acaba

Farklı uygulamalar birbirinden bağımsız çalışır. ama senin karşılaştığın hata aynı. bugün sabah ve özellikle dün, hotmail'e girerken şifreyi girdiğin halde ya tekrar şifre istedi yada sayfa hata verip görüntülenmedi. bunu bilgisayarda ben iki gündür görüyorum. Tahminim senin de hatanın nedeni yine bunun gibi microsoft ile ilgili olabilir. Program ile ilgili olduğunu hiç sanmıyorum.

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
Farklı uygulamalar birbirinden bağımsız çalışır. ama senin karşılaştığın hata aynı. bugün sabah ve özellikle dün, hotmail'e girerken şifreyi girdiğin halde ya tekrar şifre istedi yada sayfa hata verip görüntülenmedi. bunu bilgisayarda ben iki gündür görüyorum. Tahminim senin de hatanın nedeni yine bunun gibi microsoft ile ilgili olabilir. Program ile ilgili olduğunu hiç sanmıyorum.
Ben de öyle düşünüyorum çünkü her iki uygulamadada aynı sorunu yaşadım şifreyi girdiğim halde şifre istiyor bunu hotmailleri girer girmez değil 1 hafta veya 2 hafta sonra yapıyor bende anlamış değilim

Üst Alt