Uygulama Applock Pro V1.91 Uygulamasını Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

kabil486

Üye
    Konu Sahibi
Applock Pro V1.91 Uygulamasını Arıyorum
applock v1.91 ücretsiz sürümünü kullanıyorum bu programının pro sürümünü arıyorum ama bulamadım uyarı:program domobile şirketininki olcak arkadaşlar bi zahmet yardımcı olursanız bana ve foruma yardımınız ddokunur şimdiden teşekkürler...cevap yok mu arkadaş

temp542

temp542

Üye
Şu programdan bulabilirsin.Bu proram Google Play deki tüm uygulamaları ücretsiz indirebilirsin:

Son düzenleme:

kabil486

Üye
    Konu Sahibi
kardeş teşekkürler ama bu uygulama bendede var fakat burda eski sürümünün pro versiyonu var eski versiyonu hem ingilizce hemde prosu pek bir işe yaramıyor o kadar araştırdım bulamadım yardııımyok mu cevappkoskoca forumda bi soruya cevap veren yok helal olsun

ka_za

ka_za

Üye
kardeş teşekkürler ama bu uygulama bendede var fakat burda eski sürümünün pro versiyonu var eski versiyonu hem ingilizce hemde prosu pek bir işe yaramıyor o kadar araştırdım bulamadım yardııımyok mu cevappkoskoca forumda bi soruya cevap veren yok helal olsun

Yeni sürüm aylık abonelik istiyor freedomda kabul etmedi. Onun suan için pro sürümünü bulman imkansız gibi bişey. Zaten ayarlarda pro alin altta bir secenek var pro ozelliklerini pro olmadan kullababiliyorsun ama reklam falan oluyor. Oda pek sorun değildir galiba.

kabil486

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler koskoca yazıyı görmemeşim

ka_za

ka_za

Üye
Önemli değil :)

Üst Alt