AppLock – Fingerprint 6.8.4

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
AppLock – Fingerprint 6.8.4

Uygulamalarınıza kilit koyabilmenize yarayacak güzel bir programdır.
Özellikler
• Yüklü uygulamalarınızı parola ile (sayı, karakter), desen, ya da hareket ile kilitler
• Sahte hata ekranı
• Wi-Fi kilit kaldırma ile güvenli erişim noktalarının olduğu yerde otomatik olarak kilitlerin açılmasını sağlar
• Kilit zamanlayıcı ile belirli zaman aralıklarında uygulamaları kilitler
• 3G veri kilidi
• ve daha bir çok özellik

YENİLİKLER

Version 6.8.0
• added a feature that change pattern size to previous normal size(Password Settings > uncheck One-Handed Pattern Size)
• change Password Theme to round style(you can change it to old theme in Lock Screen Settings)

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sarılacivertim, Cadillac34, 'Şeref' ve 2 diğerleri

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler :)

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Teşekkür ederiz .

anarchiest

Üye
Tesekkur edilmiste turkiyede kullanilmiyor nasil hallederiz?

P10S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

'Şeref'

Emekli Yönetici
Türkiye'de kullanılıyor kardeşim biraz evvel denedim.. :D

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

anarchiest

Üye
Valla suan baktim kullaniliyor evet yanlisim var sanirim. Cok saolasin uygulama muthis

P10S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve 'Şeref'

sefalet

Üye
Bana yardimci olun lutfen uygulama yukleniyor ama uygulamalara kilit koyulmuyor uygulamayi sectigim halde ekleme yapmiyor

'Şeref'

Emekli Yönetici
Apk dosyasını değilde Google Play den indirin sorun yok.. uygulamanın erişilebilirlik ayarlarından izin vermelisiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Bana yardimci olun lutfen uygulama yukleniyor ama uygulamalara kilit koyulmuyor uygulamayi sectigim halde ekleme yapmiyor

apk dosyasında sanırım sorun var bende denedim işe yaramadı malesef. ama, google play'dan indirirseniz sorunsuz kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
apk dosyasında sanırım sorun var bende denedim işe yaramadı malesef. ama, google play'dan indirirseniz sorunsuz kullanabilirsiniz.
Sendede aynı sorun olmuş bende denedim işe yaramıyor.. Apk dosyasını kaldırsan iyi olur konudan kardeşim.

sefalet

Üye
Tesekkur ederimde premium deqil yani ucretli surum deqil onun icin benim en cok kullandiqimi premiumda war butun sitelerden indirdim ekleme yapmiyor sorunu cozemedim

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederimde premium deqil yani ucretli surum deqil onun icin benim en cok kullandiqimi premiumda war butun sitelerden indirdim ekleme yapmiyor sorunu cozemedim

Büyük ihtimalle ücretsiz sürümü premium yaptıkları zaman, daha doğrusu uygulama üzerinde oynama yaparken bazen bozulabiliyor. Yani yükleseniz de, ya hata verecek, yada özellikleri işe yaramayacak. Bunun haricinde bir kaç uygulamada daha bu sorunu gördüm. Yükleyip deneme şansı her zaman olmadığı için olduğu gibi paylaşıyoruz. Böyle sıkıntılar da çıktığı zaman pek hoş olmuyor.

Premium hatalı olduğundan dolayı Free sürümü konuya eklendi. Çalışan premium sürümler çıkınca yine foruma eklenecektir.

Üst Alt