Apolo Launcher Boost, theme, wallpaper, hide apps v1.1.50 [Premium]

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Apolo Launcher Boost, theme, wallpaper, hide apps v1.1.50 [Premium] Android cihazlar için yayınlanmış olan Arayüz uygulamasıdır.
Apolo Launcher Boost, theme, wallpaper, hide apps v1.1.50 [Premium] Karanlık Mod seçeneği ve Türkçe dil desteği'de bulunmaktadır ve Uygulamanın Premium özellikleri'de açıktır.
Apolo Launcher Boost, theme, wallpaper, hide apps v1.1.50 [Premium] Android 5.0 ve üzeri sürümlü cihazlarda çalışmaktadıır.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

What's New:
- Fixed individual icon customisation
- Added news display by categories
- Optimised ads loading time in news
- Added colour customisation for the clock widget
- Disabled recommended apps (ads)
- Removed Taboola source (ads)
- Fixing some crashes

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt