Uygulama Apk Türkçeleştirme Sounları Buraya

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Mrb arkadaşlar aslında böyle bir konuyu şimdiye kadar açmadığım için hepinizden özür dilerim çünkü çeviri konusu önmemli bi konu çeviri ile ilgili tüm sorunlarınızı sorabilirşiniz ALLAHA hamdolsun ki apk üzerinde yeteri kadar bilgi ve birikimimiz var çeviri, imzalama, klonlama, optimize, assets, dil dosyaları vs apk ile tüm sorunlarınızı yazabilirsiniz şimdiden teşekkür ederim
 
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: köprülü, bveo1990, fatihmenteş ve 1 kişi daha
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Teşekkürler usta faydalı olacaktır benim gibi bilmeyenler için
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt