Apk Extractor Premium v4.1

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Apk Extractor Premium, Cihazınızda ister sistem uygulaması olsun, ister sonradan yüklediğiniz uygulama veya oyunlar olsun bir tıklama ile onları .apk olarak yedekleyebileceğiniz sade ve kullanışlı bir uygulamadır. Uygulamaları eğer siz tek tek yedeklemek istemezseniz otomatik yedekleme özelliği de mevcuttur. Türkçe dil desteği vardır. (Az da olsa bazı yerleri ingilizcedir)

Yenilikler:
- Hata düzeltmeleri

Resim önceki sürümlere aittir.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

aycan54

Üye
Teşekkürler.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt