Uygulama Apk Editör Ve Hex Kodlama

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Apk Editör Ve Hex Kodlama
Mrb arkadaşlar bu paylaşimımda program türkçelestiren arkadaşlara bi kaç tane tavsiyelerim olacak...

Android programlarinı genelde (apk editörü) ile türkçeleştiriyorsunuz zaten fazla hex editörüde yok, dolayisiyla seçme hakkınizda bulunmuyor, apk editörü yetersiz bi uygulamadir öörneğin 30 dakika durmadan türkçeleştirme yapamazsıniz şayet yaprsanız kaydederken şu yazı çıkar, (Malesef apk editörü durdu) Bu yazinın cıkması demek emeklerinizin çöpe gitmesi demektir çükü kaydetmemiş olur bilmeyen arkadaşlar varsa öğrnmiş olurlar, bundan kurtulmanın tek bir yolu var o da, hex' kodlarindan türkcelestirmek tabiki hex bilgisi dort dortluk olmasi gerek ben 1 yıda öğrenmiştim hex kodlarinı hex kodundan yapilan çeviride yazı kayması ve uygulamanin bozulması deforma olması söz konusu bile olamaz bunun icin xplore yeterlidir sizlerle paylaşmak istedim herkese teşekkür ederim....

• Beğen
Tepkiler: köprülü ve rear2011

denizci35

denizci35

Üye
Keşke burada paylaşsaydınız tam aradığım konu

rear2011

rear2011

Üye
Teşekkür ederiz

denizci35

denizci35

Üye
Ustam YouTube da konu açıyorsunuz ya öğretici şekilde anlatsanız bizde ne demek olduğunu anlasak ne güzel olur

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Ustam YouTube da konu açıyorsunuz ya öğretici şekilde anlatsanız bizde ne demek olduğunu anlasak ne güzel olur
Evet çok harika olur ama ben herkes anlasın diye uğraşıyorum ancak bu sadece benimle sınırlı değil sizlerinde biraz olsun kod bilginiz olması gerek ki konuyu tam anlamıyla kapabilesiniz, daha rahat anlamanız için bi örnek vereyim (uc browser 13.2.1302 bu son sürüm türkçelestirip ve modladıkdan sonra forumda paylaştım bu sürümün kodlariyla bi sonraki sürümün kodları aynı değil her yeni sürümde kodlar hep değişiyor bu sürüme verdiğim ayarı bi sonraki sürüme veremiyorum tamamen değişgenlik gösteriyor bugün bi video çekip ŞMALİdeki kodları anlatacağım gerisi size kalmış yeterki ana hatları bulun nereden ve nasıl hangi yöntemi kullandığıma dikkat edin yeter bu kodlama da bildiğimiz alfabe gibidir sıralı gideŕ, reklam kaldırma birinde ADS yazarken diğerinde Advertising yazabiliyor bunun gibi değişgenlik gösterebiliyor

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2626675

Üst Alt