APK Editor Pro v1.7.4 [Paid]

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
APK Editor Pro v1.7.4 [Paid]
Android sürümü 3.1 ve üzeri cihazlarda yüklü bulunan veya cihazınızda hali hazırdaki apk dosyalarını düzenleyebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamada, olmayan bir dili eklemek için "add language" yani "dil ekleme" seçeneğine sahiptir. dil ekledikten sonra varsayılan dil olan ingilizcedeki metinler eklediğiniz dile eklenecek, sizde onun üzerinde çalışma yaparak düzenlemenizi yapabileceksiniz. Uygulama, Türkçe dil desteğine sahiptir. 6.5 MB apk boyutu vardır.​
Eski sürümü cihazınızda yüklü ise önce onu kaldırın, temiz bir kurulum yaparak yeni sürümü yükleyin. Her ihtimale karşı eski sürümün bir yedeğini alabilirsiniz. Olaki yeni sürüm hata verir veya beğenmezsiniz.​
WHAT’S NEW
V1.7.4
builder: make invalid symbol fixable
bugs fix (one is critical)
another dark theme
first version built with gradle
V1.7.2
fixed a critical error of resource parse

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: bilal72

bilal72

bilal72

Üye
Tam olarak ne işe yarıyor?
Bendeki ingilizce uygulamalar war ancak tr olduğunu idda edip dili değiştirmek için seçenek sunmuyor
Örnek uygulama istersen adv screen recorder.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak ne işe yarıyor?
Bendeki ingilizce uygulamalar war ancak tr olduğunu idda edip dili değiştirmek için seçenek sunmuyor
Örnek uygulama istersen adv screen recorder.

Dostum, açıklamalarda belirtmişim. kısaca bir .apk dosyası düzenleyebilir ve bir apk dosyasını telefonda türkçeye çevirisini yaparak tekrar düzenleyebilirsin. adını verdiğin "adv screen recorder" uygulamasını da deneyerek istersen başlayabilirsin.

bilal72

bilal72

Üye
Dostum, açıklamalarda belirtmişim. kısaca bir .apk dosyası düzenleyebilir ve bir apk dosyasını telefonda türkçeye çevirisini yaparak tekrar düzenleyebilirsin. adını verdiğin "adv screen recorder" uygulamasını da deneyerek istersen başlayabilirsin.
Başlamak istedim ama senin paylaştığın apk editor uygulaması adv screen recorerin zaten türkçe olduğunu idda ediyor anlatabildim mi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Başlamak istedim ama senin paylaştığın apk editor uygulaması adv screen recorerin zaten türkçe olduğunu idda ediyor anlatabildim mi?

15-20 satırlık bişey çoğu uygulamada vardır. Onu gördümü, türkçe var sanabilir. Yapacağınız en basit şey dil eklemek. Onu eklediğiniz zaman, çevirisi yapılmış uygulamada daha önce var olan türkçe kelimelerle birlikte ingilizce satırların tamamı yeni dil dosyasına eklenir. Birde böyle denermisiniz.

bilal72

bilal72

Üye
15-20 satırlık bişey çoğu uygulamada vardır. Onu gördümü, türkçe var sanabilir. Yapacağınız en basit şey dil eklemek. Onu eklediğiniz zaman, çevirisi yapılmış uygulamada daha önce var olan türkçe kelimelerle birlikte ingilizce satırların tamamı yeni dil dosyasına eklenir. Birde böyle denermisiniz.
Eyvallah hocam bu sefer oldu..
Peki otomatik çeviriyi nasıl devreye sokacaz ve bu patch ne işe yarıyor?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah hocam bu sefer oldu..
Peki otomatik çeviriyi nasıl devreye sokacaz ve bu patch ne işe yarıyor?

Bildiğim kadarıyla otomatik çeviri yok. Ama google çeviri varmı doğrusu hiç kullanmadım. Ben tefonda MT Manager 2 kullanıyorum. eğer sizin de telefon rootlu ise ve cepte internet varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Üst Alt