APK Editor PRO 1.15 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
APK Editor PRO 1.15 Türkçe
Merhaba arkadaşlar, size APK Editor PRO uygulamasının temel yazılarını Türkçe diline çevirip paylaşıyorum.

Umarım beğenirsiniz.

Not: Bazı uygulamalarda ad değiştirme yapınca uygulama yüklenmedi hatası verebilir. Ben önceden çevrilmemiş orijinal APK Editor PRO'yu da denedim ve onda da aynı hatayı verdi. Muhtemelen uygulama korumalı olduğu içindir.

Lütfen başka sitelerde paylaşmayınız ki emeğe saygısızlık olmasın. Saygılar..

27 Şubat 2021 14.27 GMT+2
+ Dil Güncellemesi Yapıldı.

Bağlantıdan indirip güncelleyebilirsiniz..

Uygulamadaki çeviri sorunlarını bana PM atarak veya aşağıdaki yorumlara yazarak iletirseniz sevinirim.

Geri Bildirimi için @Fatih BaKeR kardeşime teşekkür ederim.

NOT: Link kaldırıldı, aşağıdan indirebilirsiniz..

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: ÇaRşI 2387, DaRKWaRRıoR, AKDELİKAN ve 7 diğerleri

ayadoge

Üye
Ellerine sağlık tek eksiği otomatik dil çevirisi yok

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2620825
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ellerine sağlık tek eksiği otomatik dil çevirisi yok
Tşk ederim. Otomatik çeviri eklentisi önceden de çalışmıyordu bende bilmiyorum.
Mesaj birleştirildi:

Bende çalışmıyordu önceden ama sıkıntı varsa kusura bakmayın ben sadece dilini çevirdim herhangi bir dosyayı değiştirmedim. Sadece strings.xml ve arrays.xml dosyaları 👍

• Beğen
Tepkiler: ayadoge

ayadoge

Üye
Tşk ederim. Otomatik çeviri eklentisi önceden de çalışmıyordu bende bilmiyorum.
Mesaj birleştirildi:

Bende çalışmıyordu önceden ama sıkıntı varsa kusura bakmayın ben sadece dilini çevirdim herhangi bir dosyayı değiştirmedim. Sadece strings.xml ve arrays.xml dosyaları 👍
Güzel olmuş ellerine sağlık

• Beğen

ayadoge

Üye
Şunu fark ettim mesela bir kelime arayacagim zaman bulamiyor uygulamadan çıkıp giriyorum aynı kelimeyi tekrar yazıyorum buluyor bug hatası var sanırım

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Uygulamada tek bug var dil seçme bölümündeki ayarı ellersek sonraki girişlerde durduruldu hatası veriyor. Ben sadece strings ve arrays.xml dosyalarını düzenledim ama neden oldu bilmiyorum.
O bug bende hiç olmadı düzenlemeye çalıştığın uygulamanın kodlamasından kaynaklanabilir.
Şunu fark ettim mesela bir kelime arayacagim zaman bulamiyor uygulamadan çıkıp giriyorum aynı kelimeyi tekrar yazıyorum buluyor bug hatası var sanırım
Mesaj birleştirildi:

DEX Dosyaları ayrıştırlmış ise classes.dex dosyaları çok fazla kodlama içerdiği için tüm kodlamaları okuması biraz zaman alıyor. Aradığınız kelimeyi bulması uzun sürebilir. Ayrıca strings.xml dosyasında çok kodlama varsa bu sorun tekrar karşınıza çıkabilir.
Bende öyle oluyor 😄

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve ayadoge

ayadoge

Üye
Downloand linki sahibinin çöp kutusunda diyor bakarmisin dragon

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Eklediğin için :tşk:

Gonyalı
Mesaj birleştirildi:

Bu önceki, bazı İngilizce yerleri düzelttiğim sürümü linkte

Çöp kutusu hatasını düzelttim.. :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR ve ayadoge

ayadoge

Üye
Sürüm aynı değil mi?

Fatih BaKeR

Üye
Düzenli Uygulama Listesi değil Uygulama Listesi Sıralaması olacaktı sanki. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ayadoge ve Silinen Üye 2620825
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
paylaşım için teşekkurler !:)

• Beğen
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Düzenli Uygulama Listesi değil Uygulama Listesi Sıralaması olacaktı sanki. Teşekkürler.
Merhaba kardeşim geri bildirimin için teşekkür ederim. Ben uygulamaya gidip neyin ne olduğuna bakıp çevirmedim sadece kelimeleri çevirdim yani bazı sıkıntılar olabilir. Siz bana bu şekilde söyleyin ben not ederim ve sonra günceller size sunarım. :)
Mesaj birleştirildi:

paylaşım için teşekkurler !:)
:rica:
Mesaj birleştirildi:

Düzelttim, bağlantıdan indirip yükleyebilirsin. Ayrıca hakkında bölümünde ayar yaptım..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
Silinen Üye 2654420

Silinen Üye 2654420

Kapalı Hesap
Eline saglik ben de niyetlendim çeviriye ama çok teferruatlı terim çok görünce çok sevindim, teşekkürler.

Belco67

Üye
Tesekurler

DaRKWaRRıoR

DaRKWaRRıoR

Üye
Merhaba arkadaşlar, size APK Editor PRO uygulamasının temel yazılarını Türkçe diline çevirip paylaşıyorum.

Umarım beğenirsiniz.

Not: Bazı uygulamalarda ad değiştirme yapınca uygulama yüklenmedi hatası verebilir. Ben önceden çevrilmemiş orijinal APK Editor PRO'yu da denedim ve onda da aynı hatayı verdi. Muhtemelen uygulama korumalı olduğu içindir.

Lütfen başka sitelerde paylaşmayınız ki emeğe saygısızlık olmasın. Saygılar..

27 Şubat 2021 14.27 GMT+2
+ Dil Güncellemesi Yapıldı.

Bağlantıdan indirip güncelleyebilirsiniz..

Uygulamadaki çeviri sorunlarını bana PM atarak veya aşağıdaki yorumlara yazarak iletirseniz sevinirim.

Geri Bildirimi için @Fatih BaKeR kardeşime teşekkür ederim.

NOT: Link kaldırıldı, aşağıdan indirebilirsiniz..
Teşekkürler

Üst Alt