aöf yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ümran

Üye
    Konu Sahibi
aöf yardım
arkadaşlar ben aöf de adalet okuyom ,pek fazla bilgim yok .kredili sisteme gecilmiş ,dönem sonunda hem bahar hemde güz dönemi bütünlemelerine gircez buda 16 dersten sorumlu olduğumuzumu gösteriyor ,yardımcı olursanız sevinirim .
ha bide ben bahar döneminin tüm derslerinden kaldım ama güz döneminin 7 dersini geçtim nasıl olcak anlamadım ,bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi.

paradox07

paradox07

Üye
Sorun hakkında bi bilgim yok ama ben de bi şey sormak istiyorum.harçlar kalktı mı aöf de?kalktıysa sınava girip biz de okuyalım inşallah :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
harçlar sanırım devam ediyor 45 tl bir indirim olduğunu söylüyorlar bakalım ne olacak

juristokrat

juristokrat

Üye
harçlar kalktı miktarı ise 45 liraydı ama kitap vs masrafı için alınanogrenim bedeli devam ediyor o da 205 tl.

paradox07

paradox07

Üye
Her dönem mi 205 lira :zong:

ümran

Üye
    Konu Sahibi
birinizde şu soruya cevap vermediniz ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ilk dönem ve ikinci dönem ıngilizceden kaldım ama tek sınava girdim yalnız normalde kaldığın dersten bir dahaki seneye hangi dönem kaldı isen o dönem yine sınava giriyorsun mesela bahar dönemi 5 ders giriyorsun sonra güz dönemi 3 ders gibi ayrı ayrı oluyor
ben böyle biliyorum umarım doğrudur :)

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
bende aöf adalet e yani kayıt oldum. Her dönem 205 lira mı vereceğiz

theyunus

theyunus

Üye
Evet 205

theyunus

theyunus

Üye
arkadaşlar ben aöf de adalet okuyom ,pek fazla bilgim yok .kredili sisteme gecilmiş ,dönem sonunda hem bahar hemde güz dönemi bütünlemelerine gircez buda 16 dersten sorumlu olduğumuzumu gösteriyor ,yardımcı olursanız sevinirim .
ha bide ben bahar döneminin tüm derslerinden kaldım ama güz döneminin 7 dersini geçtim nasıl olcak anlamadım ,bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi.

22 Ekim ila 16 Kasım arasi
Kayit yenileme yapacaksın
Bankaya para yatırdıktan sonra 205 tl
İnternetten derslerini sececeksin
Alacağın dersleri...
Ve Aof bürosuna gideceksin
Kayit tamam olacak
Kitaplarını da alırsın
Hepsi bu kadar
Bildiklerim bunlar

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş anlattıkların için saol fakat ben kayıtlıyım sadece kaldığım dersler fazla olursa seneye 2 sınıf dersleri görürmüyüm onu bilmek istiyorum,bide kaldığımız ders başı ne kadar para veriyoz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt