Aöf Rezillikleri Arayıp Ulaşamama

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Aöf Rezillikleri Arayıp Ulaşamama
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

PALA.

PALA.

Üye
Tam ticarethane, belli dönemler dışında hatlar kapalı oluyor malesef...

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Tam ticarethane, belli dönemler dışında hatlar kapalı oluyor malesef...
Yok Bu Sene Yeni Şaçmalık Çıkmış Neymiş Sistem Değişmiş Bilmem Ne Evrak İstedilerde Yoğunlukta Hat Düşüyo Kaç Gün Böyle Sürdü.Tam Bir Rezalet Memlekette Yolunda Giden Bieşy Olmaz Mı -_-

PALA.

PALA.

Üye
Öğrenciden aldıkları harç parasına göre hizmet zayıf.Uzaktan eğitimde iletişim çok önemli...

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Öğrenciden aldıkları harç parasına göre hizmet zayıf.Uzaktan eğitimde iletişim çok önemli...
Sorma Şaçma Sapan Sistemleri Var Dondurucam Kaydımı Zaten Yapacakları İşe Başlarım.20 Soruda Geçen Sene 0 Çektim :D Böyle Şaçmalık Mı Olur Bi Anormallik Var.Bana Sıra Geldimi Sınava Kağıt Para Sokamuıyorum Adam Cüzdanla Giriyor Daha Neler Neler

PALA.

PALA.

Üye
Sorma Şaçma Sapan Sistemleri Var Dondurucam Kaydımı Zaten Yapacakları İşe Başlarım.20 Soruda Geçen Sene 0 Çektim :D Böyle Şaçmalık Mı Olur Bi Anormallik Var.Bana Sıra Geldimi Sınava Kağıt Para Sokamuıyorum Adam Cüzdanla Giriyor Daha Neler Neler
Aöf den kurtuldumu sadaka vermek lazım, ciddi değil kontrolleride...
Malesef çoğu üniversitenin durumu bu, tek iyi yanı hocayla uğraşmıyorsun...

• Beğen
phasan

phasan

Üye
Açık lise okuyanların durumu da pek farklı degil

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
PALA.

PALA.

Üye
Gençlerde genel bir karamsarlık var.Nedeni ise başta, eğitimden sorunlu bakanlar ve eğitimciler olmak üzere, aileler geliyor...
2009 da öss de sorun vardı, düzelttik...2017 de eski düzene geri dönme çabası.Yeni sınav sistemi geçen hafta, tekrar değişti...
Gençlerinin en güzel yıllarını zehir eden sınavlar ve gelecek vadetmeyen üniversitelerin eğitimi ile kalite mümkün değildir...
Malesef tuzu kuru olan için hava hoş ama ne zaman, sistemle çakışırsalar o zaman feryatları başlıyor işte...

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Gençlerde genel bir karamsarlık var.Nedeni ise başta, eğitimden sorunlu bakanlar ve eğitimciler olmak üzere, aileler geliyor...
2009 da öss de sorun vardı, düzelttik...2017 de eski düzene geri dönme çabası.Yeni sınav sistemi geçen hafta, tekrar değişti...
Gençlerinin en güzel yıllarını zehir eden sınavlar ve gelecek vadetmeyen üniversitelerin eğitimi ile kalite mümkün değildir...
Malesef tuzu kuru olan için hava hoş ama ne zaman, sistemle çakışırsalar o zaman feryatları başlıyor işte...
Her Sene Gelen Yeni Bakan Sistemi Değiştiriyor Ne Yapmaya Çalışıyorlar Belli Değilki

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve phasan
PALA.

PALA.

Üye
Her Sene Gelen Yeni Bakan Sistemi Değiştiriyor Ne Yapmaya Çalışıyorlar Belli Değilki
Yeni düzenlenen TYT sınavında 40 sözel, 40 sayısal vardı, geçen hafta 40 soru daha eklendi ve 20 tane soru fen bilimleri.
4 yıl lise eğitimi ver(içi ne kadar dolu tartışılır) sonra 6 biyoloji, 7 kimya, 7 fizik toplamda 20 soru sor, 25dk da başarıyı ölç...

• Beğen

Üst Alt