Anycool T838i Görüşleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Anycool T838i Görüşleriniz
anycool t838i alcam bu telefonun kusurları neler? Faydaları neler öğrenmek istiyorum

Ozan

Ozan

Admin
Başka bir konuda yapılan yorum :

Belki yardımcı olur.

Telefonu bugün kullanmak nasip oldu Türkce hiç bir sorunu yok emin olun sadece arkadasın dediği gibi tamalandı yazıyor m yi yazmamıslar baska hiç birşey yok çok güzel bir telefon ben t838 aldım gittigidiyordan 240 ytl ye

ses kalitesi süper hem yüksek hem kaliteli

kamerası çok güzel benim telefonun arkadaki 3.2 yazıyor ama 2 megapiksel çekiyor ama gerçekden kaliteli ön kamera ise n95 den çok daha iyi çekiyor 1.3 heralde yani çok net belki 2 megapiksel bile olabilir

Benim aldığım telefonda sorun yok 500 mb a kadar tüm resimleri sorunsuz açıyor zaten 500 mb fazla büyük resimde gereksiz Resim geçisleri n99i de 20 saniyede fialn açılıyordu bunda ise 1-2 sn de yani tusa bastığınız an açılıyor çok hızlı

tv si çok güzel 45 kanal kaydediyor tabi hepsi net çıkmıyor ama normal televizyonun çekmediği kanalları çekiyor ve televizyondan daha net 25 tane çok net kanal çekiyor buda yeterli

çift simkart sorunsuz çalısıyor bataryası uzun süre gidiyor daha 1 gün oldu ama açalı yani bugün çok uğrastım elimden düsürmedim 1-2 gün daha dayanır diye düsünüyorum yani ortalama 3 gün gider çift batarya verdiklrei için bu süre 1 hafta olabilir

ses degistirme olayı çok iyi değil biraz kalınlastırıyor o kadar ama karsınızdaki kişi sizi çok iyi tanıyorsa sesinizi anlar

telefonun kalitesi yeterli gerçekden güzel yapmıslar içinde 600 mb sarkı attım hiç kasmıyor n95 den çok hızlı bir telefon

telefon televizyondaki görüntüyü kayıt ediyor buda çok güzel bir özellik kaçmasını istemediğiniz bir programı kayıt edip sonra izliyebilirsiniz

schumici

schumici

Üye
yinede kesinlikle o telefonlara taraftar değilim ama sen bilirsin birader

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
çin değilimi sonuçta alayı aynı

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
ben bundan alcamda 2 ay sonra elimde patlarmı IEMI sorunu olur diyorlar o doğrumu bir bilginiz varmı o konuda?:)

schumici

schumici

Üye
ben bundan alcamda 2 ay sonra elimde patlarmı IEMI sorunu olur diyorlar o doğrumu bir bilginiz varmı o konuda?:)

o tarz problemler olmuyo değil o yüzden ısrarlarımıza rağmen o telefonu illa alcaksan:D bence yetkili bi firmadan yani tanınmış marka bi yerden al satılıyosa

mahoni41

Üye
beyler bende shell akaryakıt istasyonlarının hediye olarak verdiği nokia 3120 classic graphite var 3g özelliği falan 2 mp kamerası bilen bilir ben bu telefon ile anycool t838i modelini takas edeceğim en yakın zamanda acaba iyimi ediyorum kötümü buna değermi ???

tome_94

tome_94

Üye
anycool daha iyi bence bende ondan almayı düşünüyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt