Anycool T818 Yazılım Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

markat

Üye
    Konu Sahibi
Anycool T818 Yazılım Yükleme
arkadaşlar benim bi sorunum war eğer yardımcı olursanız beni memnun etmekle kalmayıp ayrıca sorunumu gideren arkadaşa bi ödülüm wardır ..............:coold:
şimdi sewgili arkadaşlarım kardeşlerim yurttaşlarım watandaşlarım ( biraz uçtum herhal):islik eee ne söylüyodum haa hatırladım şimdi bende bi anycool t818 war telefonum da programsal yazılımsal bi sorun war ben bu telefona yeni bi yazılım yüklemek istiyorum bilemiyorum yapabilirmiyim becerebilirmiyim elbette beceremem ama siz ler sayesin de yardımlarınız la bu işin için den çıkacağımı umut we ümit ediyorum şimdiden teşekkür ederim emeğinize saygı duyuyorum
lütfen....... bi çare şu garip mahzun kardeşinize :aman2:
aranızda deha prof. bu işin ehli arkadaşlar war eminim hadi be arkadaşım göster kendini:sukur:

by_hate

Üye
imkansız at cope arkadasım :)

ben berat

Üye
sebep

Catty

Catty

Emekli Yönetici
:d :d

angara06

Üye
kardeşim aynı sıkıntı bendede var bulursam bilgilendiririm uzun zamandır arıyorum programı ümidini kaybetme:sn:

Odysseus

Odysseus

Üye
Yani ben konuyu okurken bile sıkıldım o yüzden fazla incelemiyorum. Tamamen ciddiyetten uzak. Ayrıca burda arkadaşlık vepaylaşım adına birbirimize yardımcı oluyoruz rüşvet önermenize gerek yok :nono:

azizolmez

Üye
valla kardesim bende de var t818 bnmde kapak ihtiyacım var bulamıyorum delircem:@

underfeat

Üye
beyler bnde a900 mini war bu enkucuk dokunmatık ekranlı olandan jawa destegi war gittikce modellerin destegi artiyo bu cın mallarinda ee tabi bunların satısı oldukca ihtiyaclarida artcagi için piyasayi alcaklar kannetımce we istedimiz gibi cep için jawa teme vs. bulunmasi olunabilir kılırcak .ama birazda arastirmaci olursak olur bnce dunyada kullanan biz deyiliz bir tek anycool vsleri dimi

PatronYusuf

Üye
sorununu telefoncu halleder.. tabi çakma telefoncu değilse işi biliyosa.. bi telefoncu var benm t808 imin 4 kere sorununu çözdü

Odysseus

Odysseus

Üye
Konu güncelliğini kaybetmiştir. LOCKED

Üst Alt