Anycool Alacağım Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
carizma_lee

carizma_lee

Üye
    Konu Sahibi
Anycool Alacağım Yardım
Anycool ve benzeri özelliklere sahip geniş ve dokunmatik ekranlı bir cep telefonu satın almak niyetindeyim. Ama seçim yapmakta zorlanıyorum :vur İstiyorum ki alacağım telefona program yüklenebilsin, java desteği ve sybian işletim sistemi gibi güzel özelliklere sahip olsun ama karar veremiyorum :allalla: Nokia gibi kaliteli bir telefon kullanmaktayım fakat bu telefonumdada çift sim kart özelliği yok. Şu anda ANYCOOL D 58 almak düşüncem ağır basıyor. Bu konuda uzman ve tecrübeli arkadaşların mesajlarını ve desteklerini bekliyorum :sn:

carizma_lee

carizma_lee

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar niye bu konuda hiç kimse cevap yazmıyor? :sn: çok zor bir soru sordum da benim mi haberim yok? :agla

cemmocan12

cemmocan12

Üye
arkadaşım bende öyle bir niyete koyuldum ama diğer forım sitelerini gezdim bu konu hakkında çok şey yazılıp çizilmiş yani kimi çok memnun al adam gibi kullanırsan bir şey lmaz diyor kimi ben aldım ımeı sorunundan 3 aysonra kapandı diyor kimi nokia markasına para harcamaktansa çin malı cazip diyor kimi çin malına bulaşmayın diyor ... anlayacağın bu iş daha forumların çok vaktini alır
yazılan çizilenden araştırdığım kadarıyla çoğu kişi almış eğer yeni bir telofon alacaksan uydun değil 2. bir tel olarak kullanacaksan iyi diyor ama eğer ucuz istiyorsan ve ben temiz bir telofon kullanıcısıyım diyorsan al ama unutma bu telofonu alınca gerçekten içinde bir korku oluşur yani bozulacağından şüphe edersin umarım yardımcı olmusumdur ama genede sen diğer cep forumları olsun yada incelemeler olsun bir araştır internetten kolay gelsin

zahid12

zahid12

Üye
bence alma superfone 9090i diye bir telefon turcell ve avea bayilerinde bulabilirsin 2 yıl garantili ben aldım memnunum

carizma_lee

carizma_lee

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim. tavsiyelerinizi dikkate alacağım. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.. Hayırlı ramazanlar..

cacanaman

cacanaman

Üye
bence anycol alma bende anycool kullanıyorum 1 yıl oldu daha sapasağlam ama proğram almıyor oyun alıyor ama çince .Ama illa anycol alacam diyosan F988 e bi bak derim kolay gelsin..:sn:

sametyelman

sametyelman

Üye
Al demeklede olmuyor maddi işler bunlar ama anycoolda alabilirsin olur yani fazla kötü değil.

Odysseus

Odysseus

Üye
Konu güncelliğini yitirmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt