Anycoll Çakma Nokiası 5310 Express Music Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

daglarinkurdu

Üye
    Konu Sahibi
Anycoll Çakma Nokiası 5310 Express Music Yardım
Selam Arkadaslar Benim Anycool'un Ürettigi Çakma Nokia Express Music 5310 Telefonum Var Ve Java Destekliyor Arkadaslar Msn Attım Java Olarak Çalıstırmıyor Telefon Hack Attım Çalısmıyor Java Olarak Ne Attıysam Java Kuruyor Ama İşlevlerini Yapmıyor.

Yardım Ederseniz Çok Sevinirim...

jatvalca

jatvalca

Üye
anycool telefonu benimde var ama ben sadece tv için aldım malesef bende bi çok java program atmama rağmen çalıştırmadı.Çok araştırdım ama malesef bi sonuç elde edemedim

1000rr

1000rr

Üye
çin malından ne beklersin kardeş birazda koyup orjinalinin alsaydın sende

jatvalca

jatvalca

Üye
çin malından ne beklersin kardeş birazda koyup orjinalinin alsaydın sende

yok kardeş ben sadece tv si için aldım sadece tv izliyorum normalde 6500s var bende zaten onada istediğim programlar var birde orjinali varmı bu telefonların?

YuRTcU

YuRTcU

Üye
o telefondan güzel televizyon izleniliyo ama program fln atmak istiyosan dediğin gibi 6500slideye yükle

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
destekliyor ama diğer telefonlar bölümündeki dosyaları sanırım.

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Kardeş bende n99i aldım java mava hiç bişiy yok tw dışında

mitridat

Üye
slm arkadaşlar çin malı 5610 avea mms ayarlarını yapamadım yardımcı olursanız sevinirim [email protected] şimdiden teşekkür ederim

techno_sevket

techno_sevket

Üye
slm arkadaşlar bende nokia 5310 expres music çi malı var java açıyor program oyun fln herşeyi süper seside orjinalden biraz daha az çıkıyor ama sadece tek kusur bu değil bide kamerasında bi sorun var bütün forma yardım isteğinde bulundum ama destek gelmedi kameraya girdiğim zaman bana kamera hazır değil diye bi sorun veriyooor eğer bi yardımcı olursanız sevinirim ve telefonumun kamerasında sorun olmasına rağmen herkeze öneriyorum tv fln yok ama hem uygun hemde müzik dinlemek için süper bi telefon

koraay

koraay

Üye
kardeş banada bi yardım ediver bnmde çakma 5310um war bişi yapamıom kamera fln çalışıo herşey 10 numara ama javada wapta kullanamıorum bi yardımcı olabilirmisin...

--------------- Ekleme ---------------

slm arkadaşlar bende nokia 5310 expres music çi malı var java açıyor program oyun fln herşeyi süper seside orjinalden biraz daha az çıkıyor ama sadece tek kusur bu değil bide kamerasında bi sorun var bütün forma yardım isteğinde bulundum ama destek gelmedi kameraya girdiğim zaman bana kamera hazır değil diye bi sorun veriyooor eğer bi yardımcı olursanız sevinirim ve telefonumun kamerasında sorun olmasına rağmen herkeze öneriyorum tv fln yok ama hem uygun hemde müzik dinlemek için süper bi telefon
sana zahmet bi ilhileniverirsen bana özelden msj atıwer

Odysseus

Odysseus

Üye
Çakma diye tabir ettiğiniz telefonlarda problem yaşamanız normal. Verson VX99 çin malı telefon aldım. Java da destekliyor. Yüklediğim tüm java uygulamalarını da kullanabiliyorum

kosezade

kosezade

Üye
kardeş bende internetten bi n96 aldım aynı kasa finland malı telefon guzel 2 mp wifi gps yok çin malı degil çakması o kaar müzigi falan guzel java uygulaaları attım acılmadı biliorum acılmadıgını telefonumun işletim sistemini nasıl degistirebilirim?

ebruerol2007

Üye
arkadaşlar bende nokia 6700 a benzer bir çakma telefon var,aynısı,ama oyun yüklemek istyorum sadece içinde zar ve yapboz var,jar,sis,jad ne attıysam çalışmadı,daha doğrusu nereye atıcağımıda bilemedim tüm klsörlerde denedim,other felan,direk hafıza kartının neresine atıyoruz,ve uzantısı ne olmalı ki açsın,bilemedim ben,yardımcı olurmusunuz,lütfen,

Üst Alt