AnTuTu Benchmark V.5.5 [HG Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
AnTuTu Benchmark V.5.5 [HG Resmi Türkçe]

Telefonunuzun işlemci, ram, grafik gibi donanımlarını ölçebileceğiniz uygulamadır

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, ÇaRşI 2387, tomm ve 1 kişi daha

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Imza korumasi vardi test key ile imzalandiginda test tamamlanmiyordu bunda o sorun yok dimi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Guzel o zaman gelistiricisine mail at eklesinler ben bir zamanlar göndermiştim eklemislerdi bayagi eski kaldi ceviri durmadan guncelleniyor ben de biktim atmadim bir daha

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Guzel o zaman gelistiricisine mail at eklesinler ben bir zamanlar göndermiştim eklemislerdi bayagi eski kaldi ceviri durmadan guncelleniyor ben de biktim atmadim bir daha
Şaunda bir test daha yapıyorum resimleri ekleyeceğim konuya. Attım :)
Test denemesi

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Güle güle kullanın

DeaDKiSs69

Üye
Emeğine SağLık güseL KardEŞim TşkLer...

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Mailde geldi. Güncellemede benim gönderdiğim dil paketi kullanılacak

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
soğuk havalardan midir nedir benim g3 uçmaya başladı bir iki hafta önce kitkat ile 30 bin alan cihaz lolipop ile 44 bin almaya başladı :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
soğuk havalardan midir nedir benim g3 uçmaya başladı bir iki hafta önce kitkat ile 30 bin alan cihaz lolipop ile 44 bin almaya başladı :)
Lollipop kitkattan daha hızlı. Soğuk havada testi yaptınız birde sıcak havada yapıp karşılaştırın. O zaman sistem yazılımı değişiminden mi soğuk veya sıcak hava değişiminden mi daha iyi sonuç aldığını o zaman daha iyi anlarsın :)

tomm

tomm

Üye

Telefonunuzun işlemci, ram, grafik gibi donanımlarını ölçebileceğiniz uygulamadır
Kardeşim emeğine sağlık o kadar uğraşıp çevirmişsin teşekkürler. Sormak istediğim bir soru var. İlk fotoda ana ekranın resmini eklemişsin de hangi launcher ı kullanion kardeşş süper duruyo çünkü

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim emeğine sağlık o kadar uğraşıp çevirmişsin teşekkürler. Sormak istediğim bir soru var. İlk fotoda ana ekranın resmini eklemişsin de hangi launcher ı kullanion kardeşş süper duruyo çünkü
Teşekkürler. Benim kullandığım Launcher değildir. Kendi hazırlamış olduğum Rom'dur. Fakat bu romunda launcherıda var. Aşağıdaki linklerde hem rom'a hemde Launcher'a ulaşabilirsin
MiHome V.3.8.0 [HG Düzenleme] - MaxiCep
Galaxy S II i9100 - Hiui Final [I9100-I9100G] [20.11.2014] - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: tomm
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
eyv sağolasın kardeşim telim s3 olduğu için romu kuramıcam ama launcher a bakcam şimdi
Rica ederim. S3 için miui romlarda vardır. Googleye miui yazarak ulaşabilirsin

• Beğen
Tepkiler: tomm

Üst Alt