Uygulama Antivirüs programı kullanılmalı mı?

Konu Sahibi
Antivirüs programı kullanılmalı mı?
Merhaba arkadaşlar General Mobile Discovery 4.2.1 sürümünü kullanıyorum ve herhangi bir antivirüs programı kullanmıyorum

Kullanmak gereklimidir? Bir yerlerde okumuştum linux açık kod şeklinde yazıldığı için virüs olmazmis vs fikirleriniz nedir? Şimdiden teşekkürler

Sadece marketten uygulama yüklüyorsan gerek yok.

Tepkiler: JohanGielen
Bence antivirus uygulamaları gereksiz 2 senedir virusun v si girmedi hep apk kullanmama rağmen

Tepkiler: BRKTNL
    Konu Sahibi
O zaman kur diyebilirim ama sarjini devamlı yiyeceğinden emin olabilirsin.
Ve de muhtemelen arka planda çalıştığı içinde ram çok yer yapikredi bankacılık programı kullanıyorum ve gmail programı ile de maillerime bakıyorum iki senedir herhangi bir sorun olmadı

Fakat çevrede arkadaşlar da kullanan olunca ben mi kullanmamakla hata yapıyorum diye sorayım dedim

Tepkiler: B.A.R.O.N
1 kez kullan şarjı eskisinden kötüye giderse silersin

Bence gereksiz onceden kullanirdim simdi kullanmiyorum arka planda sarz ve ram yiyor anca

denisjr

Üye
Marketteki programlarda da virus var. Hergün yüzlerce program temizliyorlar. Androidte virus programı şart. Özellikle dr.web tavsiye ederim.

BRKTNL

Üye
Gereksiz bence de boşuna ram yer, cihazı yorar.

Ben hayatimda tel virusu gormedim neye benziyor ? Ben de rootlu cihazda banka isimi yapiyorum. Virus korumasi yalan

Gerek yok ama yukleyeceksen dr.web satın al 150 tl ye cihazinin virusler tarafindan isgal edilmesini engelliyor.

Cok pahali yavv sanki pc ye kuruyoz

Gerek yok ki kurmaya

Tepkiler: Bahadir_fb
Valla hic gerek duymuyom oyle seylere telefonda bilgi mi var calsinlar valla onemli bisey yok ota boka virus diyo programlar pc de oyunun cracklarine telefonda uygulamanin reklamina virus diyor birazda kandirmaca ben kullanmiyorum kafam rahat onceden kullanirdim cogunu denedim zoner hosuma gitmisti hizliydi . dr web yarim saatte tariyor . pc de avg 2015 lisansli kullaniyom