Antivirüs Arşivi 9 Antivirüs Bir Arada

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Antivirüs Arşivi 9 Antivirüs Bir Arada

ESET Mobile Security RC mobil cihazınızda ki tüm dosya ve kablosuz bağlantılardan (Bluetooth, Wi-Fi, etc) gelen dosyaları tarar , zararlı dosyaları yok eder. Güvenlik duvarı özelliğini kullanarak istenmeyen erişimleri engeller, önceden tanımlanan kurallara göre giden ve gelen bütün bağlantıları izleme altında tutar. ESET Mobile Security RC uygulamasının en dikkat çekici özelliklerinde birisi de uzaktan silme desteğiyle Hırsızlık Önleme Sistemi (Anti-Theft) özelliği ile , mobil cihazınızın çalıntı veya kayıp durumunda cihazınızdaki önemli bilgilerine başkalarının erişmesini engellemek için silme desteği sunar ve her cihaz için güvenilir SIM kart listesi oluşturmanıza imkan vererek cihazınıza yetkisiz SIM card takıldığında, IMSI ve telefon numarası içeren bir SMS ile anında bilgilendirme yapar ve faillerin hızlı bir şekilde yakalanmasına yardımcı olur.

Virüsler için karantina özelliği sunan , Bluetooth bağlantısı, telefon pil düzeyi, cihaz görünürlüğü, boş disk alanı ve çalışan prosesler gibi fonksiyonları istenen an veya zamanlanmış olarak kontrol ederek sürekli bir güvenlik kalkanı oluşturur.

Android cihazınız için komple bir güvenlik sunan çok başarılı bir uygulama.

Android cihazınızın güvenliğini sağlayıp, internet üzerinden gelebilecek saldırı ve virüslere karşı koruyacak komple bir çözüm arıyorsanız, avast! Mobile Security bu işi en iyi yapan uygulamalardan biri.

Uygulama cihazınıza yüklendiği andan itibaren arka planda sistemi yavaşlatmadan çalışıyor ve anlık güvenlik önlemleriyle sizi tehlikelerden koruyor. Uygulamayı yükledikten sonra virüs veritabanını güncelleyerek çıkan son virüslere karşı cihazınızı korumaya almayı ihmal etmeyin.

avast! Mobile Security uygulamasının başlıca özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

- Antivirüs koruması
- Güvenlik Duvarı (Firewall)
- Gizlilik Raporu
- SMS/Çağrı Filtreleme
- Uygulama Yönetimi
- Web Koruması
Bütün Antivirüsler:
BitDefender, Avast, Norton, Kaspersky, AVG, Dr. Wep, Avira, Anti Spy, MyAndroid Protection 365 Gün kullanımlı
Görsel(Ekran Resimleri) Linke tıkla:
NOT: Antivürüsler internetten ve forumdan derlenmiştir. :)
Link:

Benim Önerim: Eğer telefonunuz da yeterli ram varsa Kaspersky kullanmanızı öneririm. Ram'iniz az ise Avast tavsiyemdir :oke:

• Beğen
Tepkiler: cagrii_72, Msboughrea ve turkemrah

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Senin telefon 1.6 GHZ :hmmm Furkan 1.9 yapmıştı :) risk alamiyorsun demi

- - - Eklendi - - -

Buarada 32 GB Team Hafıza kartını nerden aldın güzel kardeşim ?:tebessüm:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Senin telefon 1.6 GHZ :hmmm Furkan 1.9 yapmıştı :) risk alamiyorsun demi

- - - Eklendi - - -

Buarada 32 GB Team Hafıza kartını nerden aldın güzel kardeşim ?:tebessüm:
Risk alamama meselei değil kullandığım rom(CM9) ile 2,0 ghz destekli kernel uyumsuz. Hafıza kartını Hepsiburada.comdan aldım.

crixaxusak

Üye
Paylasim icin tesekkurler :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Güzel konu teşekkürler.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

ByKatre

ByKatre

Üye
Son Tuğra Büyüyor :)

türker_34

Üye
kardeş bu kaspersky şifre istiyo

• Beğen
Tepkiler: Never_Back_Down

mihfer_fc

Üye
Galaxy s3 telefonumda virüs var . Avg denedim netgin denedim kaypersky denedim silmedi silmiyor. bir klasör var telefonda silinmiyor . kaypersky ile taradgımda tarama yaparken klasörün icindeki gösteriyor. Ama normalde dosya yöneticisinden girdigimde klasör boş gözüyor. siliyorum geri geliyor yani açıkcası silinmiyor. sonra klasörün adını değiştirmeye çalışıyorum klasör kullanımda diyor. Bilgisayara takıp ordan silmeye çalışıyorum o klasör icin korumalı diyor. Nasıl kurtulurum bundan denemedigim anti vüris kalmayacak bu gidişle ama sonuç hüsran bir türlü gitmiyor :( yardım bekliyorum

matrixxxl

Üye
indirdiğim programdan karspersky programı telefonumu kullanılamaz hale getirdi bi şifre istiyor ama bilmediğim için hiç bir işlem yapamıyorum acilen cevap yazabilirmisiniz?

turkemrah

turkemrah

Üye
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt