AntiMaxicep Kim Ve Bu Siteyi Neden Kötüyülor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
    Konu Sahibi
AntiMaxicep Kim Ve Bu Siteyi Neden Kötüyülor
arkadaşlar kim ve neden bu siteyi kötülüyor yazılarında @Ozan Abinin kendisi olduğunu Söylüyor

Pealon Jan Teor

Üye
Okumadin galiba adamin ben ozanım diye bi iddaası yok

bLnmz

bLnmz

Üye
arkadaşlar kim ve neden bu siteyi kötülüyor yazılarında @Ozan Abinin kendisi olduğunu Söylüyor
Muhammed diye bir vatandaş. Rakip sitenin sahibiydi.
@Ozan abi rakibini satın alarak, arkadaşı yerin dibine soktu.
Oda kendince eğleniyor.

• Beğen
Tepkiler: minoo
muhsin13

muhsin13

Üye
anladığım kadarıyla yöneticiler hile yapıp tanıdığı kişilere şantaj yapmış oda buna kızdığı için banlanmış eğer gerçekse benide banlayın

• Beğen
Tepkiler: Pealon Jan Teor
ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
    Konu Sahibi
Muhammed diye bir vatandaş. Rakip sitenin sahibiydi.
@Ozan abi rakibini satın alarak, arkadaşı yerin dibine soktu.
Oda kendince eğleniyor.
ya kardeşim bunların yaptığı sayfayı hackleyecen ama hakka giriyoruz
anladığım kadarıyla yöneticiler hile yapıp tanıdığı kişilere şantaj yapmış oda buna kızdığı için banlanmış eğer gerçekse benide banlayın
ben bu forumu çok seviyorum ve bu forumun böyle birşey yapacağını hiç aklımın ucundan geçirmem

Pealon Jan Teor

Üye
Off sizler niye bu kadar coksunuz ya. Herkes kendini hacker saniyo hadi hackle deyince kul hakki diyo

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
    Konu Sahibi
Off sizler niye bu kadar coksunuz ya. Herkes kendini hacker saniyo hadi hackle deyince kul hakki diyo
hayırdır sende hackerlığamı adadında böyle büyük konuşuyorsun zaten hackerlığın acemi adımları bunlar sakin ol liseli :)

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

Pealon Jan Teor

Üye
Hadi hackle ozaman

• Beğen

Pealon Jan Teor

Üye
Abi haklıymışsın özür dilerim dicem

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Zamanın da bu yüzden benim nickim bile cıkmıştı :D

Uhops

Uhops

Üye
Nazy'nın ilginç bir rütbesi vardı heralde.

maxirabit

maxirabit

Üye
Pluscep:D

Ozan

Ozan

Admin
Arkadaşlar konu alakasız yerlere gitmesin bizi kötüleyenler buradan yarası olan, burayı kıskanan, burada kendi karakter bozuklukları nedeni ile barınamayan arkadaşlardır nitekim ayrıldıktan sonra hep kötülemiş ve düşman bilmişlerdir, yönetimi kirli göstermeye çalışarak psikolojik olarak bazı üyelere siteyi yanlış tanıtma baskısına girmiş ve bazı üyeleri kendi kurdukları yada takıldıkları platformlara çalma girişiminde bulunmuslardır. Biz burada kimsenin ne ayrılmasını isteriz ne de banlamak isteriz bunu aklı basında mantıklı her insan anlar, üye olmasına da gerek yok. Burada maxicep e ortak birşeyler katmak ve emek vermek için bulunuyoruz, zaman harcıyoruz, daha iyi yerlere gelmesini istiyoruz neden aktif üyeleri siteden uzaklaştırmak isteyelim, banlayalım? Gerilemek için mi ? Ego tatmini için mi ? Bir kere daha düşünün ...

Konuyu kapatıyorum

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker, Murat Alper, İhtiyar007 ve 4 diğerleri
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt