AntiGnat v1.00 Türkçe J2ME (Sivrisinek Düşmanı :) )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
AntiGnat v1.00 Türkçe J2ME (Sivrisinek Düşmanı :) )

Sıcak yaz akşamlarında sivrisineklerin istilasına uğramayın diyecem ama demiyorum
Doğruluk payı ne kadar bilemiyorum ama, bu programın çıkardığı antrika sesler ile sivrisineklerin çevrenizi terk ettiği söyleniyor
Bizim belediye çok iyi çalışıp hergün sokakları ilaclama yaptırdığı için deneme şansım olmadı
Birde siz bakın
İyi kullanımlar

Ekli dosyalar

Tepkiler: dinccine, dilefgar, celal72 ve 16 diğerleri

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Enteresan mehmet abi gerçekten böyle bişey varmı yaa

woo3

Üye
işe yarıyor çünkü gece saat 3 tüm vücudumu kaşıya kaşıya yara ettim ama ben hala uyuyamıyorum sinekler ise benimle dalga geçercesine kulağımın dibinde keman çalıyor bi tane bile öldüremedim neyse açtım forumu bunu indirdim çalıştırdım yattım telefon hala elimde bi baktım sineğin biri geldi telefonu tuttuğum elimin üzerine hem de telefonun bir kaç cm uzağına kondu diğer elimle vurdum öldürdüm evet program sayesinde ilk sineği öldürdüm işe yarıyor ama bunun adı sivrisinek savar değil sivrisinek çeker olmalı

Konu Sahibi

Allah iyiliğini versin kardeşim
Şuan telefondan girdim msjını okudum ve gülmemek için kendimi zor tutuyorum. Tramvaydayım millet deli dicek diye korkuyorum

Sağol kardeş
sinekler üzerinde denizeceğım

jeki01

Üye
emeğine sağlık.
Avrupalı sivrisineklere karşı işe yaramıyor.
nede olsa avrupalı.

sineklerin yeni korkulu rüyası

south

Üye
Sesi Açıp Odaya Koyuyorum Sivrisinekler Rahatına Bakıyor.Bu Program Sivrisineklere Müzik Dinletme Programı Olmasın.Belki Biz Bu Seslerden Anlamıyoruz Ama Bu Sesler Onlara Beethoven Senfonisi Gibi Geliyorudur.

Konu Sahibi
Sesi Açıp Odaya Koyuyorum Sivrisinekler Rahatına Bakıyor.Bu Program Sivrisineklere Müzik Dinletme Programı Olmasın.Belki Biz Bu Seslerden Anlamıyoruz Ama Bu Sesler Onlara Beethoven Senfonisi Gibi Geliyorudur.

Kesinlikle sana katılıyorum dostum

eser352

Üye
saol calısıyor evde acıyorum bütün sinekler kaçıyo bazıları ölüyor bile

STaT!C

Üye

Sinek spreyleri sineklere vız geliyor bu program mı sinekleri bizden uzak tutacak

saol calısıyor evde acıyorum bütün sinekler kaçıyo bazıları ölüyor bile

Kaçıyor mu Ben denedim kaçacağına telefonun hoparlörüne yaklaşıyor sonra bir yere konuyor 1 milim dibinde tutuyom banamısın demiyo

hahahaha işe yaradıgını sanmıyorum ama deniyelim bakalım

Emegine Saglik.

--------------- Ekleme ---------------

Emegine Saglik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...