anroid için hafıza kartı markası

Sponsorlu Bağlantılar

AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
anroid için hafıza kartı markası
android tel için dayanıklı kolay kolay bozulmayacak hangi marka önerirsiniz.kingston mu sandisk mi toshiba mı alayım.

MaxipmaN

Üye
toshıba daha kaliteli bana göre

• Beğen
Tepkiler: AHKE
theeternal

theeternal

Üye
bence usb yi en iyi yapan kingston o yüzden hafıza kartındada kingston gibi ama bu 3 markada çok kaliteli marka hangisi kafana yatarsa onu al derim

• Beğen
Sarangni

Sarangni

Üye
SanDisk 32 GB Class 10 kullanıyorum çok iyi. Ondan önce Team 16 GB Class 10 kullandım ama pek randıman vermemişti.

• Beğen
Kerim.

Kerim.

Üye
Bende class4 sandisk 16gb micro sd var.2seneden beri kullaniyorum bir sıkıntı yok

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Paran hangisine yetiyorsa onu al hacı, farketmez.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
team

AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
fiyatlar hemen hemen aynı gibi ozaman garantili olan bu üç markadan birini alaım 3 u de iyi dedinizbu konuyu bu yuzden actım. gigastonehafıza kartı almıştım 32 cigabaytlık h. kartı surekli çıkarıldı yazıp duruyordu.yarım saat snra bi bakiom h.kartı aktif gözukuo sonra bi ara sd kart bozuk flan dedi.baska tele ve pc ye taktım okumadı.snra sildim biraz bekledim h.kartı çalıştı. Acaba sorun telefonda mı yoksa hafıza kartında mı

Invoke

Invoke

Üye
Başka telefonda da aynı sorunları yapıyorsa sorun hafıza kartındadır. Ben de şuan sandisc var bir sorun yaşamadım henüz. 2 Yıldır kullanıyorum. Toshibada ya da kingstonda da yaşamazsın.

• Beğen
AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
tamam :tşk: yorumlarınız için

skylinegti

skylinegti

Üye
yaklaşık bir senedir sandisk sd kullanıyorum hiçbir sorunum olmadı...

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Zaten en iyi markalar bunlar sayılır. Seçim yapmak zor :D Ama ben Kingston öneririm.

Üst Alt