anroid için hafıza kartı markası

• 18 Eylül 2013
  • 712 Okunma
  • 11 Cevap

1. android tel için dayanıklı kolay kolay bozulmayacak hangi marka önerirsiniz.kingston mu sandisk mi toshiba mı alayım.

Yazan: AHKE
  2. toshıba daha kaliteli bana göre

AHKE bunu beğendi.
  3. bence usb yi en iyi yapan kingston o yüzden hafıza kartındada kingston gibi ama bu 3 markada çok kaliteli marka hangisi kafana yatarsa onu al derim

AHKE bunu beğendi.
  4. SanDisk 32 GB Class 10 kullanıyorum çok iyi. Ondan önce Team 16 GB Class 10 kullandım ama pek randıman vermemişti.

AHKE bunu beğendi.
  5. Bende class4 sandisk 16gb micro sd var.2seneden beri kullaniyorum bir sıkıntı yok

AHKE bunu beğendi.
  6. Paran hangisine yetiyorsa onu al hacı, farketmez.

7. team

8. fiyatlar hemen hemen aynı gibi ozaman garantili olan bu üç markadan birini alaım 3 u de iyi dediniz
    ---
    bu konuyu bu yuzden actım. gigastonehafıza kartı almıştım 32 cigabaytlık h. kartı surekli çıkarıldı yazıp duruyordu.yarım saat snra bi bakiom h.kartı aktif gözukuo sonra bi ara sd kart bozuk flan dedi.baska tele ve pc ye taktım okumadı.snra sildim biraz bekledim h.kartı çalıştı. Acaba sorun telefonda mı yoksa hafıza kartında mı

9. Başka telefonda da aynı sorunları yapıyorsa sorun hafıza kartındadır. Ben de şuan sandisc var bir sorun yaşamadım henüz. 2 Yıldır kullanıyorum. Toshibada ya da kingstonda da yaşamazsın.

AHKE bunu beğendi.
  10. tamam :tşk: yorumlarınız için

11. yaklaşık bir senedir sandisk sd kullanıyorum hiçbir sorunum olmadı...

12. Zaten en iyi markalar bunlar sayılır. Seçim yapmak zor :D Ama ben Kingston öneririm.

Yüklüyor...
19/11/2018 - 20:23