Anroid Cihazi Pcye Takınca Direk Medya Aktarım Modunda Ayarlayabilir Miyiz?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Anroid Cihazi Pcye Takınca Direk Medya Aktarım Modunda Ayarlayabilir Miyiz?
Vestel V7 yi Her Pcye Taktığımda Bildirim Ekranından İlla Dosya Aktarım Modunu Şeçmeden Dosyalara Erişemez Miyim? Bunu Otomatik Ayarlama Şansımız Yok Mu? Ayarlarında Bulamadım

arslan3332

arslan3332

Üye
Geliştirici seçenekleri>varsayılan usb yapılandırması

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DarkredBlue61
arslan3332

arslan3332

Üye
Vestel menüsünü bilmiyorum ama genel olarak telefon hakkında>çekirdek sürümü(5kez üst üste tıkla) geliştirici seçenekleri açılır.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Vestel menüsünü bilmiyorum ama genel olarak telefon hakkında>çekirdek sürümü(5kez üst üste tıkla) geliştirici seçenekleri açılır.
Hakkındada Çekirdek Sürüm Yok Valla :D Bunun Arayüzü Bir Tuhaf Yapmışlar Çözemedim.Çentik Ayarı Filanda Yok Bilerek Mi Eklemediler Acaba.

arslan3332

arslan3332

Üye
Telefon hakkında menüsünün ekran görüntüsünü atabilirmisin orada biryerde olması lazım.Son mesajdaki ekran görüntüsünde usb tercihlerine tıklayıp baktın.mı senin istediğin ayar o gibi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hakkında menüsünün ekran görüntüsünü atabilirmisin orada biryerde olması lazım.Son mesajdaki ekran görüntüsünde usb tercihlerine tıklayıp baktın.mı senin istediğin ayar o gibi
O Ayara Tıklıyorum Açılmıyor.

1

2

arslan3332

arslan3332

Üye
Derleme numarası olabilir ona 5 defa üst üste bas açılacakmı bakalım

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Derleme numarası olabilir ona 5 defa üst üste bas açılacakmı bakalım
Sanırım Oldu.Geliştirici Moduna Geçti ve Şeçtim.Geri Çıktım Geliştirici Modundan İnşallah Olmuştur Denerim Bi Ara Sağol :D

• Beğen
Tepkiler: arslan3332

Üst Alt